Svītrainā biezpiena tortīte “Zebra”. Bez cepšanas!

09-01-2018

torte1

Sastāvdaļas
400 g biezpiena
200 g cukura
400 g krējuma
150 g sviesta
200 g cepumu
2 paciņas želatīna
100 g tumšās šokolādes
75 ml saldā krējuma

Pagatavošana
1. Cepumus sablendē. Sviestu izkausē mikroviļņu krāsnī un sajauc ar cepumu drupatām. Formā liek diametram atbilstoši izgrieztu pergamenta papīra apli.

2. Pieblīvējot formas apakšā liek cepumu drupatas un liek ledusskapī, lai pamatne atdzistu. Pagatavo divas biezpiena masas porcijas – katru savā krāsā. Lai tās pagatavotu, dažādās bļodiņās izkausē želatīnu. Sablendē biezpienu, cukuru un krējumu; masu sadala divās vienādās daļās. Katrai porcijai pievieno vienu paciņu izkausēta želatīna.

3. Izkausē šokolādes tāfelīti, pievieno saldo krējumu, rūpīgi sajauc. Iegūto maisījumu sajauc ar vienu pildījuma porciju. Tādējādi iegūtas divu krāsu biezpiena masas pildījumam. Izņem formu no ledusskapja un izveido torti: liek 5 ēdamkarotes no vienas masas, 5 no otras, turpinot, kamēr viss pildōjums izlietots.

4. Ar zobu bakstāmo zīmē rakstus – velk garas līnijas virzienā uz formas malām un centrā veido nelielus ierobiņus kā fotogrāfijā. Liek gatavo tortīti ledusskapī atdzišanai – vislabāk uz nakti. Labu apetīti!

loading...