Svētdienas Jaunais mēness īpaši labi ietekmēs šīs horoskopa zīmes

08-09-2018

jauns_meness1

Jauns mēness vienmēr nes sev līdzi jaunu enerģiju, un ir dažas horoskopa zīmes, kuras 9. septembra jaunais mēness ietekmēs īpaši labvēlīgi, uzskata astrologi.

Šajās zīmēs dzimušos gaida apbrīnojams izaugsmes un jebkuru procesu attīstības posms biznesā, darbā, privātajā dzīvē.

Jauns mēness ir laiks, kad negatīvās parādības mūsu dzīvē kļūst mazāk asas, kļūdas tiek piedotas, bet liktenis dod kārtējo iespēju tās labot.

9. septembra jaunais mēness norisināsies Jaunavas zīmē, ienesot katrā dzīvē kaut ko pozitīvu, jaunu motivāciju un jēgu.

Jaunava ir Zemes zīme, tāpēc īpaši veiksies šīs stihijas pārstāvjiem.

Vērsis (21.04. – 20.05.)
Jauns mēness atradīsies tavā piektajā mājā, kas atbild par apmierinātību, prieku un jautrību. Tev sāksies radošu meklējumu un ieguvumu laiks, gaidāmi atklājumi un prieks privātajā dzīvē.

Darbā un biznesā jauns mēness atklās jaunas perspektīvas, kas pirms tam nebija manāmas.

Tāpat beigsies negatīvās enerģijas plūsma tavā virzienā, un tas ļaus veiksmīgi izpausties radošajā darbā. Lielisks un viegls laiks!

Jaunava (23.08. – 23.09.)
Šis ir tavs laiks, Jaunava! Tavas zīmes pārstāvji triumfēs un piedzīvos personības izaugsmi. Jauns mēness atradīsies tavā pirmajā, personības mājā. Vari izvirzīt visambiciozākos plānus un uzdevumus. Iespējams iezīmēt arī tālākas personības izaugsmes perspektīvas.

Nepalaid garām – šis laiks tev ir īpaši labvēlīgs.

Mežāzis (22.12. – 19.01.)
Pat neskatoties uz to, ka tava valdošā planēta – Saturns – atrodas retrogrādā stāvoklī un bremzē tavas izredzes uz veiksmīgu risku, jaunais mēness būs tavā devītajā mājā, kas atbild par piedzīvojumiem un apvāršņa paplašināšanos.

Pienācis laiks paplašināt robežas, skatīties tālāk nekā iepriekš. Vari doties ceļojumos, izbaudīt jaunas emocijas, apgūt jaunas zināšanas, iepazīties ar jauniem cilvēkiem.

Ceļojumi visās jomās – pa pasauli, savā apziņā, zināšanās, faktos un tēlos. Pārsteidzošs laiks.

Avots: “Tayni-Miro”

loading...