Svētdien – Pilnmēness. Izmēģini laimes rituālu ar rozi!

17-05-2019

Screenshot_98

Domas ir materiālas, tāpēc pirms jebkura rituāla veikšanas nedrīkst ļauties negatīvām emocijām, īgnumam, izmisumam. Jāizvairās no tikšanās un sarunām ar nepatīkamiem cilvēkiem.

Vēlēšanos, ko viegli “pieburt” Pilnmēnesī, izdomā jau laikus. Tai jābūt vienai un tobrīd svarīgākajai vai vismaz savstarpēji saistītām vēlmēm. Vairāku vēlēšanos piepildīšanai var nepietikt enerģijas.

Mēness kalendārā jāieskatās dažas dienas pirms rituāla veikšanas. Pilnmēness ir 15.-17. Mēness diennaktī, tieši tajā laikā maģiskā enerģija ir spēcīgākā.

Lieliski, ja rituāla laikā ir iespēja vērot Pilnmēnesi debesīs, tas palīdzēs koncentrēt uzmanību. Ja tādas iespējas nav, atlikt rituālu tāpat nevajag.

Ar Mēnesi saistītiem rituāliem bieži izmanto ūdeni, kas ir praktiski universāls maģiskās enerģijas vadītājs.

Piemērotākais ir avota vai akas ūdens, kuram bijis tiešs kontakts ar zemi.

Jāiedomājas tikai tādas vēlēšanās, kas nes tikai labu un nekādā gadījumā nekaitē apkārtējiem. Pretējā gadījumā rituāls pavērsīsies pret tā veicēju.

Rituāls “Sārtā roze”
Rituāls ir ļoti vienkāršs, tas palīdzēs radīt noskaņu un sajūtas, kas ievirzīs dzīvi vēlamajā gultnē.
Vajadzīga skaista, sarkana roze un dažas sveces.

Ja vēlies, vari ieliet divas glāzes vīna vai šampanieša – romantiskas atmosfēras radīšanai.

Pilnmēness naktī uz palodzes noliek rozi skaistā vāzē, divas aizdegtas sveces un glāzes ar vīnu (ja tās izmanto).

Ieslēdz lēnu, maigu mūziku un dažas minūtes vienkārši ļaujies sapņiem, skatoties mēnesī.

Vari izdzert glāzi vīna. Svarīgākais ir sajust, kā sapnis pildās ar spēku, realitātes robežas izplūst, bet vakars sveču gaismā kļūst par jauna dzīves posma sākumu.

Avots: “Esotericblog”

loading...

2 Comments

  1. jan 18.05.2019 at 01:22 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://qil.su/sDSoqM Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

  2. Lelde 18.05.2019 at 07:51 - Atbildēt

    Ir sācies īstais pavasaris, dienas kļuvušas garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas, Amerikas, par Austrālijas un Japānas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas PowerBall un SuperEnalotto izlozēm, kur Džekpotā nākošajā – šīs nedēļas nogales izlozēs tiks izspēlēti vairāk 270 un 154 miljoni, un, izmantojot Pilnā Mēness spēcīgo ietekmi, jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.