Svešas drēbes un rotaslietas: vai drīkst valkāt, kā attīrīt?

12-09-2023

Foto – Pixabay

Mūsu pasaulē ir daudz ticējumu un tradīciju, kas saistītas ar citu cilvēku apģērbu un rotaslietu valkāšanu.

Ezoteriķi, fenšui eksperti un māņticīgi cilvēki apgalvo, ka svešas lietas var nest negatīvu enerģiju un problēmas to jaunajiem īpašniekiem.

Apskatīsim, kāpēc ir izveidojies šāds viedoklis un kā jūs varat attīrīt svešas lietas no šīs negatīvās enerģijas.

Lietu enerģija

Magi un ezoteriķi apgalvo, ka katra lieta, īpaši, ja tā ilgu laiku ir bijusi ciešā kontaktā ar kādu cilvēku, ir piesūcināta ar viņa enerģiju.

Tas nozīmē, ka, jo ilgāk T-krekls, gredzens vai cita lieta ir nēsāta, jo spēcīgāka ir šīs lietas saikne ar tās iepriekšējo īpašnieku. Un šī saikne var būt gan pozitīva, gan negatīva.

Kāpēc nedrīkst valkāt svešas drēbes un rotaslietas

Saskaņā ar šiem uzskatiem svešu lietu nēsāšana var radīt dažādas problēmas. Piemēram, veselīga un pozitīvi noskaņota meitene var saskarties ar negaidītām problēmām, ja viņa valkā apģērbu vai rotaslietas, kas piederējušas cilvēkam ar negatīvu enerģiju. Šī negatīvā enerģija var izraisīt sliktas domas, agresiju un pat veselības problēmas.

Īpaši stingri tiek uzskatīts, ka nedrīkst valkāt apģērbu, kas piederējis mirušai personai. Šī “mirusī enerģija” var būt īpaši destruktīva un kaitīga jaunajam īpašniekam.

Kā attīrīt lietas no negatīvisma

Ja tomēr nolemjat valkāt svešas drēbes vai rotaslietas, ir vairāki veidi, kā tās attīrīt no negatīvās enerģijas.

Konsultējieties ar ezoteriķi: ezoterikas speciālisti, piemēram, reiki meistari, var izmantot īpašas enerģijas tehnikas, lai attīrītu priekšmetus no negatīvās enerģijas.

Izmantojiet sāli: priekšmetus var izmazgāt un pēc tam iemērkt sālsūdenī. Šī metode var palīdzēt noņemt daļu negatīvās enerģijas. Lai attīrītu rotaslietas, tās var ievietot sālsūdenī un atstāt augošā mēnesī 1-3 dienas, pēc tam noskalot un nosusināt.

Lietojiet zvaniņu: fenšui meistari iesaka “ieskandināt” priekšmetus ar jebkura materiāla zvaniņa skaņām. Šis process aizņem tikai dažas minūtes un var palīdzēt attīrīt priekšmetu.

Izmantot vīraku: arī priekšmetu apdūmošana ar vīraku var palīdzēt izvadīt negatīvo enerģiju.

Skeptisks viedoklis un baznīcas viedoklis

Pastāv arī skeptisks viedoklis par šo jautājumu. Skeptiķi apgalvo, ka māņticībai par svešu mantu nešanu ir utilitāra dabas izskaidrojums.Agrāk, kad sanitārie noteikumi nebija tik stingri, apģērba nodošana no viena cilvēka otram varēja izplatīt bīstamas slimības. Tas varēja radīt asociācijas starp citu cilvēku apģērba nēsāšanu un negatīvām sekām.

Baznīcas kalpotāji apgalvo, ka māņticīgi uzskati par lietu negatīvo enerģiju ir grēcīgi un tiem nav zinātniska pamatojuma. Viņi uzsver, ka lietu dāvināšana trūcīgajiem un mirušo apģērba ziedošana ir rūpes un līdzcietība, ko nevajadzētu uztvert negatīvi.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kā nepārvērsties par “neredzamo cilvēku”? Apģērbs, kas pamatos maina cilvēka enerģētiku

Gatavojies izmest nevajadzīgas lietas? Vispirms veic šo rituālu, lai neizmestu savu veiksmi!

Kā nomazgāt enerģētiskos sārņus. Ezoteriķu receptes

loading...