Sveču maģija telpas enerģētikas attīrīšanai. Bet kā zināt, ka tā bijusi “piesārņota”?

14-01-2018

sveces

Lai attīrītu telpu vai cilvēku no negatīvās enerģijas, var izmantot gan vaska, gan parafīna, gan vaska sveces, kurām ir patīkamāks aromāts nekā parastajām, vai arī baznīcā iegādātas sveces, kas enerģētiski ir daudz spēcīgākas.

Pirms sāk attīrīt telpu no negatīvām enerģijām, tā jāuzkopj un jāuzmazgā grīda. Sveces ieteicams novietot telpas stūros, un ideāli, ja tie sakrīt ar debespusēm. Ja nesakrīt, istabas vidū jānovieto galds, bet uz tā sveces – katras debespuses virzienā savu.

Attīrot telpu, svecēm jāļauj izdegt, nav ieteicams tās nodzēst, tāpat kā, ja mēs kaut ko iesāktu pamestu pusdarītu. Ja reiz svecei ir dots uzdevums, tai tas jāpaveic.

Ja telpā sakrājies daudz negatīvās enerģijas, sveces degs sprakšķēdamas, un to liesmiņa raustīsies. Bet, ja svece deg mierīgi, tas liecina, ka telpa ir tīra, ka to dedzināšanu var uzskatīt par profilaktisku pasākumu, lai atbrīvotos no liekajām enerģijām. Uguns attīrītajā telpā cilvēku parasti pārņem iekšējs miers un labsajūta.

Izsenis zināms, ka svece, tās liesma, arī krāsa palīdz cilvēkam koncentrēt enerģiju, attīrīties, atgūt spēkus. Svece ienes istabā siltumu, gaismu, īpašu smaržu, sniedz spēku. Ne velti tumšajā laikā tās dedzina arī ikdienā gan darba vietā, gan mājās. Ezoterika un atveseļošanas mācības bez sveču dedzināšanas nav iedomājamas. Zinātāji dažādās dzīves situācijās dedzina dažādu krāsu vai vaska sveces.

Protams, katrs var lietot tādas krāsas sveces, kādas vēlas, tomēr gadsimtu gaitā arī sveču krāsa ieguvusi noteiktu nozīmi.

Dedzinot kādas krāsas sveci un mākot koncentrēt savas domas, var kādu savu rakstura īpašību un izpausmi izcelt, stimulēt, vai, tieši otrādi, apslāpēt. Svarīgs ir arī aizdegšanas rituāls, vieta, kur svece tiks novietota, tās nodzēšana.

Vispirms jāizvēlas sveces krāsa. Pirms aizdegšanas tā jāattīra no svešām enerģijām, noslaukot virzienā no apakšas uz augšu ar eļļu. Domās svecei jāizsaka savs lūgums, tad tā jānovieto attiecīgajā vietā un jāaizdedzina.

Sveci neiesaka nopūst, jo tad zūd tās enerģētiskā, dziednieciskā ietekme. Sveci nodzēš ar rokas kustību, virzienā uz sevi, it kā vēloties enerģiju novirzīt uz savu ķermeni.

Spēcīgākas ir vaska sveces, jo to pamatā ir tā sauktais saules materiāls, bet parafīna sveces darinātas no zemes materiāla. Vaska sveces spēj cilvēku pasargāt no ļaunas acs un garīgi attīrīt. Vēl tās no negatīvām enerģijām attīra arī apkārtējo telpu.