Sveču maģija. Rituāls naudas piesaistīšanai ar zaļu sveci

08-01-2020

svece23

Zaļas sveces, pēc ezoteriķu domām, ir viens no labākajiem līdzekļiem naudas piesaistīšanai. Tās radot tieši to vibrāciju līmeni, kas vajadzīgs naudas plūsmas piesaistīšanai cilvēkam, kas nodarbojas ar sveču maģiju.

Svarīgi ņemt vērā, ka rituālam der vienīgi jauna, nekad neizmantota svece (piemēram, tādas, kas ilgāku laiku rotājušas mājokli, rituālam nederēs, jo šajā laikā tās uzņēmušas mājas enerģētiku).

Jāņem vērā arī tas, ka svece jābūt izgatavotai no pilnībā nokrāsota, nevis tikai ar krāsu pārklāta materiāla, jo tikai ārēji nokrāsots materiāls nenodrošina to vibrāciju frekvenci, kas nepieciešama specifiskas enerģijas pastiprināšanai.

Kas jādara?
Ātrai naudas piesaistei (ja nepieciešams steidzami veikt dārgu pirkumu vai radušies neplānoti izdevumi) var izmantot šādu rituālu.

Vajadzīgs
• Zaļa un dzeltena svece
• Zeltainā opāla kristāls, aleksandrīts, avanturīns vai opāls.
• Vienkāršais zīmulis
• Jebkāda papīra naudaszīme

Kas jādara?
Noliek zaļo sveci sev priekšā, bet uz naudaszīmes ar zīmuli uzraksta: Steidzama summa (norādot vajadzīgo naudas daudzumu) un pārvelk pār to ar kristālu.

No labās puses liek dzelteno sveci, kuras liesmai jābūt zaļās sveces “redzamības laukā”.

Kristālu noliek priekšā abām svecēm. Tās aizdedzinot, vienlaikus saka šādus buramvārdus: “Nauda atnāks pie manis. Tā parādīsies vajadzīgajā daudzumā nepieciešamajā laikā. Nauda atnāks pie manis ātri. Pateicos, Dievs, par palīdzību. Man vajadzīga šāda naudas summa (nosauc skaitli) šajā datumā (nosauc datumu).”

Šo tekstu turpina atkārtot desmit minūtes. Rituālu atkārto katru dienu, kamēr sveces pilnībā izdegušas.

loading...

2 Comments

  1. dziednieks 29.11.2018 at 12:42 - Atbildēt

    Kāpēc autore nav norādīta? Un norādes uz žurnālu, no kura esat nozaguši rakstu arī nav!

  2. Lelde 14.01.2020 at 08:10 - Atbildēt

    Jaunais gads sagaidīts, nosvinēta tā atnākšana. Kādam priecīgi, gaiši, ģimenes un draugu lokā, kādam – vientulībā un skumjās. Vai esi starp pirmajiem vai Tev neveicas mīlestībā? Jauns gads nācis ar jaunām iespējām! Sens teiciens ir, ka kam neveicas mīlestībā, veicas kārtīs! Aizpildi savu Laimīgo Skaitļu kombināciju nākošajai, šonakt pēc Latvijas laika notiekošajai PowerBall izlozei, kur Džekpotā izspēlēs 296 miljonus dolāru, caur šo saiti: https://bit.ly/2kJirgR
    sagaidi izlozi, un tad jau redzēsi, varēsi izvēlēties, kurš ir īsts draugs, kas ir Tavas Mīlestības cienīga persona.
    Varbūt, tieši otrādi, esi “uz viļņa”? Veicas darījumos, esi laimīgi kopā ar savu Mīlestību? Izmanto iespēju, kā saka sērferi, pēc pētījumiem – laimīgākie cilvēki starp visu citu hobiju faniem – nepalaid vaļā savu vilni, savu Veiksmes sēriju! Tu gan jau zini, kuri ir tavi Īpašie, Laimīgie skaitļi. Liec tos lietā jau tagad, aizpildot Laimīgo Biļeti nākošajai PowerBall 296 miljonu dolāru izlozei.