Sveču maģija fenšui: sadedzina slimības, nomierina, uzmundrina

25-07-2018

sveces6


Sveces dzīvā liesma
Daudziem mājās ir dažādas lietiņas, kas izraisa pozitīvas emocijas. Neapzināti mēs tās uztveram kā prieka simbolus, kas atslābina un sniedz iekšēju mieru. Ķīnā dažiem šādiem simboliem tiek pievērsta ārkārtīgi liela nozīme: ļaudis kopš seniem laikiem tic, ka tie savam īpašniekam spēj atnest laimi. Kas tie ir par priekšmetiem, un kā tos izmantot?

To, kā radīt savās mājās īpašu pasauli, kas sniedz spēka lādiņu un veselību, māca gadsimtiem senā fenšui māksla.

Nomierina un uzmundrina
Bioenerģētikas speciālisti uzskata, ka sveces liesmiņas svārstības, kas ir 8–11 hercu, veicina cilvēka enerģētiskā tonusa paaugstināšanos.

Vispirms jāizvēlas klusa un mierīga vieta, kur neviens un nekas netraucē. Svece jānovieto tā, lai liesma atrastos tieši pret acīm, lai, uz to skatoties, galvu un skatienu nevajadzētu ne noliekt, ne pacelt. Svece jāaizdedz, jāskatās uz tās liesmu un jācenšas kādu brīdi ne par ko nedomāt. Ja kremt kāds spēcīgs aizvainojums, gribas kaut ko aizmirst, pārvarēt bailes, pamēģiniet “izsūdzēt grēkus” svecei.

Čukstus pastāstiet tai, kas noticis, neapspiežot sevī ne rūgtumu, ne asaras. Tā pie sveces jāpasēž vismaz minūtes 10, iztēlojoties, ka viss sliktais lēnām sadeg tās liesmā.

Šo meditāciju vēlams veikt ja ne katru dienu, tad ik pārdienu, un jau pēc pusotras vai divām nedēļām būs jūtams, ka uzlabojas ne tikai pašsajūta, bet arī attiecības ar apkārtējo pasauli.

Savukārt atbrīvoties no depresijas, bezmiega, stiprām galvassāpēm, arī noskauduma un sliktiem novēlējumiem palīdzēs šāds rituāls.

Tieši pirms pašas gulētiešanas cieši jāaizvelk biezie aizkari, jānodzēš gaisma un jāaizdedz uz galda nolikta svece. Jāapsēžas ērtā pozā pusmetra attālumā no tās un jāatslābinās. Visa uzmanība jākoncentrē uz liesmu – neatraujot acis, uz to jāskatās vismaz 7 minūtes (ja ir vēlēšanās, meditāciju var turpināt arī ilgāk). Atkārto 7 dienas pēc kārtas, ciklu sākot un pabeidzot svētdienā.

Sadeg arī slimības
Ar sveces liesmu katrs pats sev vai kādam citam var iztīrīt arī enerģētiskos kanālus.
Turot sveci labajā rokā, ar to it kā apvelk cilvēka ķermeņa kontūru: sāk no galvas gar kreiso roku un sānu, tad gar abu kāju (vispirms kreisās) ārējo un iekšējo malu. Pēc tam sveci paņem kreisajā rokā un turpina apvilkt kontūru no lejas uz augšu līdz pakausim. Nobeigumā, turot sveci labajā rokā, virs pakauša iepretī pierei, rīklei, kuņģim, kaunumam un asteskaulam izdara 7 apļveida kustības pulksteņa rādītāju virzienā.

Svece pret ķermeni visu laiku jātur ar vienu un to pašu pusi, to nedrīkst rokā grozīt. Iepretī veseliem orgāniem svece degs līdzeni, nesprakšķēs. Bet, ja liesma šaudās un sprakšķ, parādās tumši notecējumi, tas ir signāls, ka iepretī esošais orgāns ir nevesels un tas jāārstē. Pēc tam svecei uzdegums jānoņem un jāļauj tai izdegt. Bet uzdegums jāietin papīrā un pār kreiso plecu jāiemet ūdenī, stāvot pret to ar muguru.

Pieskaņojoties mēnesim
Dzīvās uguns attīrošās īpašības dažādu tautu medicīnā tiek izmantotas jau sen. Daudzi dziednieki uzskata, ka dažādu kaišu galvenais cēlonis ir traucēta dzīvības enerģijas cirkulācija organismā, enerģijai ieplūstot un izplūstot. Ja ir traucēta uzņemšana, tas noved pie enerģijas izsīkuma, rezultātā veidojas dažādas atonijas, hipofunkcijas, orgānu vājums. Traucēta enerģijas atdeve savukārt noved pie nogulsnēšanās procesiem orgānos, piesārņojuma un iekaisumiem.

Lai ar sveces liesmu atjaunotu pareizu enerģijas plūsmu, jāņem vērā mēness fāzes. Augošā mēnesī liesma attīra nogulsnējumus neveselajos orgānos un piepilda tos ar dziedinošo enerģiju. Dilstošā mēnesī jāveic rituāli, lai attīrītos no sārņiem, novērstu sāpes un iekaisumus, mazinātu ķermeņa svaru.

Šķīvītī vai neliela metāla vāciņa iekšpusē nostiprina trešdaļu baznīcas sveces, noskaita jebkuru lūgšanu, sveces galiņu aizdedz un sev vai kādam citam cilvēkam uzliek slimajai vietai (saprotams, ka cilvēkam jāatrodas guļus stāvoklī). Jātur tik ilgi, līdz svece pilnībā izdeg. Ja svece deg mierīgi, klusi, bez uzdeguma un dzelteniem vaska notecējumiem, tā ir zīme, ka ārstēšanas process bijis veiksmīgs.

Miers mājā
Ar sveces starpniecību var sadedzināt arī negatīvās attiecības starp cilvēkiem un notikumiem, veikt enerģētisko tīrīšanu, aizsargāt sevi un tuviniekus no dažādām negatīvām iedarbībām. Kad uguns spēks savienojas ar dvēseles alkām, degoša svece var ļoti spēcīgi ietekmēt notiekošos apstākļus un lietu kārtību. Uguns maģiskais spēks arī atjauno mieru un saticību ģimenē pēc ķildām.

Pēc notikušā skandāla jāsagaida nakts, kas visi būs aizmiguši un mājā iestāsies klusums. Ar aizdegtu sveci rokās jāpieiet katra ģimenes locekļa gultai. Domās jānovēl viņam mierīgs miegs. Stāvot guļošajam pie pagalvja, domās jāatsauc gaiši un priecīgi brīži un jāvēlas, lai tie atkārtotos vēl daudzas reizes.

Šīs labestīgās domas uguns nodos guļošajam tuviniekam. Un no rīta miers ģimenē jau būs atjaunots.

Uguns liesma pasargā arī no iespējamām nepatikšanām saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Tā spēj daudz ko pastāstīt par mazpazīstama cilvēka raksturu un nodomiem. Ja šāds cilvēks uzaicināts viesos, starp sevi un viņu jānoliek aizdegta svece un jāpavēro, kā tā deg. Ja rāmi un mierīgi, viesa nodomi ir tīri, bet, ja sprakšķ, dūmo un gandrīz vai visa kļūst tumša – tas nozīmē, ka iepretī sēž ļauns cilvēks. Savukārt, ja svece izdeg tikai no vienas puses, tā ir droša zīme, ka cilvēks melo.

Kāpēc svece raud?
Svētku laikā baznīcā aizdegta svece cilvēka enerģētisko lauku noskaņo augstāko spēku enerģijas uztverei. Arī tad, ja svece tiek aizdegta mājās, tūlīt pat jūtams, ka apkārtējā noskaņa mainās.
Mājās vai baznīcā aizdegta svece ir savdabīgs cilvēka garīgā un fiziskā stāvokļa rādītājs. Ja cilvēka iekšējā pasaulē valda sajukums un nekārtība, svece sāk raudāt – gar tās malu plūst notecējums.

Ja noplūdums ir gar kreiso vai labo malu, tas norāda, ka cilvēks ar kādu enerģētiski cīnās.

Noplūduma līnijas, kas iet šķērsām un krustojas, brīdina par slimības draudiem.

Ja pa sveci uz leju norit melna asara, tā ir zīme, ka šajā brīdī cilvēkam ir negatīva enerģētika.

Ja aizdegtā svece deg ar stāvu liesmu un notecējumi neveidojas – cilvēka dzīvē un dvēselē valda miers un harmonija.

loading...