Svecei piemīt brīnumainas spējas kliedēt strīdus un raisīt mieru ģimenē. Kas jādara?

22-08-2018
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Ar sveces starpniecību var sadedzināt negatīvās attiecības starp cilvēkiem un notikumiem, veikt enerģētisko tīrīšanu, aizsargāt sevi un tuviniekus no dažādām negatīvām iedarbībām.

Kad uguns spēks savienojas ar dvēseles alkām, degoša svece var ļoti spēcīgi ietekmēt notiekošos apstākļus un lietu kārtību. Uguns maģiskais spēks arī atjauno mieru un saticību ģimenē pēc ķildām.

Pēc notikušā skandāla jāsagaida nakts, kas visi būs aizmiguši un mājā iestāsies klusums.

Ar aizdegtu sveci rokās jāpieiet katra ģimenes locekļa gultai.

Domās jānovēl viņam mierīgs miegs.

Stāvot guļošajam pie pagalvja, domās jāatsauc gaiši un priecīgi brīži un jāvēlas, lai tie atkārtotos vēl daudzas reizes.

Šīs labestīgās domas uguns nodos guļošajam tuviniekam. Un no rīta miers ģimenē jau būs atjaunots.

Uguns liesma pasargā arī no iespējamām nepatikšanām saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

Tā spēj daudz ko pastāstīt par mazpazīstama cilvēka raksturu un nodomiem.

Ja šāds cilvēks uzaicināts viesos, starp sevi un viņu jānoliek aizdegta svece un jāpavēro, kā tā deg.

Ja rāmi un mierīgi, viesa nodomi ir tīri, bet, ja sprakšķ, dūmo un gandrīz vai visa kļūst tumša – tas nozīmē, ka iepretī sēž ļauns cilvēks.

Savukārt, ja svece izdeg tikai no vienas puses, tā ir droša zīme, ka cilvēks melo.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 23.08.2018 at 08:22 - Atbildēt

    Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību. Savu laimīgos skaitļus lielākajām ASV un Rietumeiropas loterijām, kur notiek godīgas izlozes, aizpildi šeit: https://goo.gl/X17csF un jau līdz rudens atnākšanai sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus.