Svece sadedzina negatīvo. Kā uzzināt, ka cilvēks melo?

16-08-2018

svece

Ar sveces starpniecību var sadedzināt arī negatīvās attiecības starp cilvēkiem un notikumiem, veikt enerģētisko tīrīšanu, aizsargāt sevi un tuviniekus no dažādām negatīvām iedarbībām.

Kad uguns spēks savienojas ar dvēseles alkām, degoša svece var ļoti spēcīgi ietekmēt notiekošos apstākļus un lietu kārtību. Uguns maģiskais spēks arī atjauno mieru un saticību ģimenē pēc ķildām.

Pēc notikušā skandāla jāsagaida nakts, kas visi būs aizmiguši un mājā iestāsies klusums. Ar aizdegtu sveci rokās jāpieiet katra ģimenes locekļa gultai.

Domās jānovēl viņam mierīgs miegs. Stāvot guļošajam pie pagalvja, domās jāatsauc gaiši un priecīgi brīži un jāvēlas, lai tie atkārtotos vēl daudzas reizes. Šīs labestīgās domas uguns nodos guļošajam tuviniekam. Un no rīta miers ģimenē jau būs atjaunots.

Uguns liesma pasargā arī no iespējamām nepatikšanām saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Tā spēj daudz ko pastāstīt par mazpazīstama cilvēka raksturu un nodomiem.

Ja šāds cilvēks uzaicināts viesos, starp sevi un viņu jānoliek aizdegta svece un jāpavēro, kā tā deg. Ja rāmi un mierīgi, viesa nodomi ir tīri, bet, ja sprakšķ, dūmo un gandrīz vai visa kļūst tumša – tas nozīmē, ka iepretī sēž ļauns cilvēks.

Savukārt, ja svece izdeg tikai no vienas puses, tā ir droša zīme, ka cilvēks melo.

loading...

4 Comments

 1. Lelde 17.08.2018 at 08:06 - Atbildēt

  Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies EuroMillions izlozē, kur Džekpots sasniedz 99 miljonu dolāru! https://goo.gl/tmeeJF Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu! Un neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!

  • Tipa 17.08.2018 at 18:06 - Atbildēt

   LELDEaizver acis kad sapņo…

 2. Anonymous 20.08.2018 at 18:53 - Atbildēt

  neticu nekādiem pesteļiem…
  AR MANI IR JĒZUS

  • Vēsturnieks 21.08.2018 at 14:11 - Atbildēt

   Tavs Jesus ir fucking DEAD!