Sulīgi āboli ar auzu pārslu un sēkliņu kraukšķiem

15-04-2018

aboli_plumes1


Garšīga un šķiedrvielām bagāta klasisko kraukšķu versija ar viegli sautētiem āboliem un žāvētām plūmēm un zeltainu auzu pārslu virsiņu būs īpašs baudījums kopā ar karoti jogurta vai karstu olu krēmu.

SASTĀVDAĻAS
4 porcijas
Sagatavošana 5 minūtes
Termiskā apstrāde 8 minūtes
450g cepšanai piemērotu ābolu
100ml ābolu sulas
100g ēšanai gatavu žāvētu plūmju
25g sviesta
50g pilngraudu auzu pārslu
25g saulespuķu sēkliņu
25g Demeraras vai nerafinēta cukurniedru cukura
4 ēdamkarotes jogurta bez piedevām

Katrā porcijā ir • 273kkal • 6g proteīna • 41g ogļhidrātu, no tiem 31g cukuru • 11g tauku, no tiem 4g piesātināto • 5g šķiedrvielu

PAGATAVOŠANA
1. Ābolus nomizo, izņem serdes un sagriež 1 cm gabaliņos. Liek pannā un pielej sulu. Ļauj uzvārīties, samazina karstumu un uzliek vāku Sutina aptuveni 5 minūtes, laiku pa laikam samaisot, kamēr āboli mīksti, bet ne izjukuši. Plūmes sagriež četrās daļās un uzmanīgi iemaisa. Uzliek vāku un noliek malā.

2. Pannā uz vidējas uguns izkausē sviestu. Pievieno auzas un saulespuķu sēklas, palielina karstumu līdz vidēji augstam un maisot gatavo aptuveni 2 minūtes, kamēr auzas un sēkliņas nobrūnējušas.

3. Pievieno cukuru un maisa, kamēr tas izkusis un apsedz maisījumu. Noņem pannu no uguns. Sadala ābolus un plūmes četros šķīvjos, virsū liek sēkliņu maisījumu. Pievieno katrā šķīvī ēdamkaroti jogurta un pasniedz karstu vai siltu.

loading...

1 Comment

  1. ANITA GERARD 15.04.2018 at 19:13 - Atbildēt

    aizdevumu! aizdevumu! aizdevumu!Vai jūs meklējat cienījamu un akreditēta privāta aizdevuma uzņēmums, kas nodrošina aizdevumu par dzīves laikā iespēja.Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegls veids, individuālie aizņēmumi, auto aizdevumi, hipotekāro kredītu, studējošo kredītu, uzņēmuma aizņēmumiem, investīciju aizdevumu, parādu konsolidācijai un daudz ko citu.Ir ticis noraidīts, bankas un citas finanšu iestādes?Jums ir nepieciešams konsolidācijas iegādes kredīts vai hipotēkas kredīts? Nav izskatīsies vairāk mēs esam atnākuši, lai visas savas finansiālās problēmas, pieder pagātnei.Mēs aizdot līdzekļus privātpersonām un uzņēmumiem, kas nepieciešama finanšu palīdzība 2 % apmērā.Nekādas sociālās apdrošināšanas numuru, kas nepieciešams un nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100 % garantēta.Es vēlos izmantot šo vidēja jums paziņot, ka mēs nodrošinām drošu un labvēlīgu palīdzību, un mēs būsim priecīgi jums piedāvāt aizdevumu.Tad nosūtiet mums e-pastu: pieteikties aizdevumam (anitagerardloanfirm@gmail.com)