Stiliste par pirmās lēdijas stilu: kostīmiņš kā no “Rīgas Modēm”

10-07-2019

Foto – www.president.lv

Kopš Egila Levita stāšanās Latvijas Valsts prezidenta amatā pirmās lēdijas pienākumus turpmāk pildīs viņa sieva Andra Levita. Valsts prezidenta kundzes stilu portālam Skaties.lv komentē pazīstamā stiliste Žanna Dubska.

”Skaista sieviete! Eleganta, apveltīta ar dabas dotu skaistumu, izskatās inteliģenta, gudra, gracioza – tāda Odrija Hepberna. Pat pēc figūras viņa atgādina Hepbernu. Tikai Hepberna bija balerīna un aktrise, bet Levita kundze ir ārste.


Manā klasifikācijā tas ir devītais figūras tips, kam raksturīga kalsna un puišelīga ķermeņa augšdaļa, garš kakls, slaidas rokas, ne īpaši lielas krūtis. Tādām figūrām sievišķīgās formas koncentrējas apakšdaļā – gurnos,” pirmos iespaidus par Latvijas jauno pirmo lēdiju Skaties.lv atklāj Žanna Dubska.

Aicināta komentēt pirmās lēdijas stilu Valsts prezidenta inaugurācijas dienā, stiliste Žanna Dubska neslēpj mulsumu.

Sarunā ar portālu www.skaties.lv pirmās lēdijas imidžu vērtējot fotogrāfijās, Žannai nav radusies ne mazākā sajūta, ka bildes uzņemtas šīs nedēļas sākumā.

Foto – www.president.lv

Modes eksperti no tiesas samulsinājusi bildēs redzētais, tai skaitā vakartērpa izvēle – garā smilšu krāsas kleita ar melno jostiņu un melno clutch tipa somiņu.

Foto – www.president.lv


”Ja nebūtu zināms, ka foto ir no 2019. gada, man liktos, kas viņa ir nobildēta svinīgā pasākumā padomju laikos Latvijā. Neviena pazīme neliecina par mūsdienām.

Gan vakarkleitas, gan gaiši zilā dienas kostīma piegriezums ir kā no manas bērnības, kad kundzes tādas valkāja 1970. gados. Ārzemju dāmas tādas kleitas vilka 1950. un 1960. gados. Šādu kostīmiņu ar tādām pašām podziņām varēja sašūt ”Rīgas modēs”.

loading...

4 Comments

 1. Astra 11.07.2019 at 00:56 - Atbildēt

  Nu un? Vai te kāds saskata ko piedauzīgu? Ļoti ieturēts klasisks stils. Galvenais jau nu nav apģērbs, bet gan prāts. Un te to var redzēt visā pilnībā.

 2. Anita 11.07.2019 at 09:18 - Atbildēt

  Latviešiem ļoti mīļš un saprotams stils! Varu apsveikt un sirsnīgi pateikties!

 3. Alise 11.07.2019 at 12:05 - Atbildēt

  Nebeidzu brīnīties par mūsu “ekspertu” nekaunību! Ārišķībai tiek pievērsta lielāka vērtība nekā klusinātam klasiskam stilam.Man tiešām kauns un nepatīkami to visu lasīt.

 4. Olegs Nogins 11.07.2019 at 21:23 - Atbildēt

  Nu..jus te par daudz shumejaties,draugi…daleji Zhannai pilniga taisniba…kleita nav slikta…bet diemzhel vinjas laulatais draugs tiesham par maz uzmanibas veltijis kundzes gerbshanaas stilam…vareja gan modes dizaineri paaicinaat,vai…es saprotu-smokings-ta ir neatnjemama un nemainiga virieshu kartas parstavju detalja lidzigos svinigos pasakumos…bet kundze diemzhel,tiesham aizkerusies 1960-70-os…vai tad tiesham gimenei nav oieejami zhurnali par jaunakaam modes tendenceem? Jeb kungam parsimt euro zhel? sak-ka krievi saka-piipls shavajet? Bet pats tak ilgus gadus nodzivoja Rietumos…ne nu gluzhi kauns…bet mazliet neerti gan…