Stila videopadoms: ikdienas grims rudenim

03-09-2015

grims


“Lai uzklātais grims lieliski izskatītos, pati svarīgākā ir pareiza tā uzlikšanas secība,” stāsta modes un izklaides centra “Rīga Plaza” videopadomu stiliste Ieva Ivanova. “Soli pa solim, izmantojot sev atbilstošākos kosmētikas produktus, ir iespējams iegūt perfektu rezultātu mājas apstākļos,” turpina Ieva.

Pirmais solis grima uzklāšanā ir sejas attīrīšana. Arī no rīta uz sejas ir sakrājušies putekļi un ādas atmirušās daļiņas, kas jānotīra ar speciāliem kopjošajiem līdzekļiem. Grimam ir nepieciešams labs pamats. Pirmais produkts, ko uzklāj uz sejas pēc kopjošās kosmētikas, ir grima bāze. Tā nepieciešama sejas ādas toņa korekcijai un grima noturības palielināšanai.

1. Taukainai sejas ādai piemērotas speciālas matējošās bāzes, kas neļauj parādīties spīdumam, tajā pašā laikā nesausinot ādu un nepiepildot poras.

2. Apsārtušai ādai ideālas ir bāzes ar zaļganu toni, kas nomaskē sārtumu.

3. Vispopulārākās ir gaismu atstarojošās bāzes, kas sejas ādai liek dabiski mirdzēt un sīkās krunciņas padara nemanāmākas.

Ja uz acīm plāno likt ēnas, ieteicams lietot arī speciālu acu ēnu bāzi, kas piešķir papildu noturību, nodrošina vieglāku acu ēnu izpludināšanu un dod izteiksmīgāku ēnu pigmentu.

Izteiktus sejas defektus maskē korektors, kas parasti ir pēc konsistences biezāks un sedzošāks nekā tonālais krēms. Lieto, lai nomaskētu tumšos lokus zem acīm, pigmentācijas plankumus, pumpas un citus defektus.

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...