Spriedums “trīs astotnieku dienā”. Kāpēc ezoteriķi jau laikus sāk biedēt ar astoto augustu?

03-07-2024

Foto – Pixabay


Vasaras pēdējais mēnesis katram cilvēkam būšot atmaksas stunda, apgalvo ezoteriķi.

Saskaņā ar Bībeles pravietojumiem Tiesas diena ir pēdējā diena, kad pasaule pastāvēs. Pēc tam uzreiz sāksies Pēdējā tiesa, kuras laikā Kungs nešaubīgi noteiks īstos taisnos un grēciniekus. Vienkāršāk sakot, Sprieduma diena un Pēdējā tiesa ir pasaules gals.

Tiesas diena 2024. gadā – ko paredz astrologi

Pieredzējuši ezotēriķi apgalvo, ka 8. augustā pienāks “trīs astotnieku diena” jeb “Tiesas diena”. Tā ir saistīta ar numeroloģiju – 8. gada 8. mēneša 8. diena (2+0+2+4).

Tiek uzskatīts, ka skaitlis 8 ir Saturna skaitlis, un šāda planēta ir cieši saistīta ar karmu. Tāpēc 2024. gada 8. augustā no karmas un atmaksas nevarēs izvairīties neviens, neatkarīgi no dzimšanas datuma vai citiem numeroloģiskiem aprēķiniem.

Protams, neviens ezoteriķis šajā datumā neprognozē reālu pasaules galu, taču ikvienam cilvēkam uz Zemes notikumi risināsies gluži kā Pēdējā dzīves tiesa. Piemēram, jūs var atlaist no darba, nodot, apkrāpt un tā tālāk. Pastāv risks, ka var izjukt svarīgi darījumi, tiks atcelts pārvākšanās, iespējami arī jebkāda veida zaudējumi.

Tas nozīmē, ka 8. augusta liktenīgā diena ir pēdējais brīdinājums no augstākajiem spēkiem, kuri cenšas tev parādīt, kur un ko tu dari nepareizi, kādā veidā un kā tev jāatbild par savu rīcību.

Liktenis, nolemjot tev negatīvu situāciju, it kā spiež tevi uz izlēmīgu rīcību – tev būs reizi par visām reizēm jāizlemj, kas tu esi, kur un kāpēc tu dodies, kā tu dzīvo savu dzīvi.
Svarīgi, lai tā sauktā sprieduma diena jūs nepārsteigtu – centieties šim datumam sagatavoties. Pirmkārt, pieņem faktu, ka visi negatīvie notikumi 8. augustā ir tev par labu. Otrkārt, pievērsiet uzmanību visām zīmēm, atkārtojošiem skaitļiem, situācijām, kas šķiet netipiskas, dīvainas vai nelaikā – tās norādīs uz problemātiskām jomām jūsu dzīvē.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Laisku atpūtu vai sporta spēles? Lielais veselības horoskops JŪLIJAMIespējas un kārtība: astrologa Globas horoskops nedēļai no 1. līdz 7. jūlijam

Divām horoskopa zīmēm JŪLIJS būs labākais mēnesis gadā!