Spēkratu horoskops. Kāda automašīna piestāv katrai zodiaka zīmei?

15-10-2019

auto

Auns

Tev sēšanās pie stūres sagādā prieku.

Tavuprāt, auto galvenokārt ir saistīts ar to, ko citi uzskatītu par braukšanas sportu. Tu izšaujies kā lode, atstājot citus aiz muguras tikai uzsākšanas režīmā vien.

Stīvs Makvīns ir Auns, un tāpat kā viņam tava fantāzija ir braukt Lemānas trasē… Ja beidzot vari izmantot savu ātro spēju reaģēt, tad kāpēc to nedarīt? Turklāt tavi refleksi ir arī tava stiprā puse. Tieši tāpēc tu vari prasmīgi apbraukt lēnākos braucējus.

Tomēr labāk ir neklausīties tevī, kad esi pie stūres, jo mēdz lamāt tos, kurus uzskati par bezcerīgiem. Tu pīpini mašīnas tauri diezgan bieži, lai būtu “izpalīdzīgs”, kā pats to skaidro. Auns ir vienīgais, kurš ir spējīgs signāltauri sabojāt, visticamāk, biežās lietošanas dēļ.

Tev, protams, ieteicams pievaldīt savu tieksmi braukt ātri. Kontrolē savu degsmi! Saistībā ar mašīnām, kuras tev patīk, tava gaume sliecas uz kabrioletiem, kuros mati plīvo vējā, kā, piemēram, “Alfa Romeo” vai “Porche Turbo”.

Vērsis

Tu izbaudi skatus, svētdienās braucot pie stūres pa lauku ceļiem.

Līdz ar to, ka rūpējies par savu komfortu, tevi piesaista pamatīgi un ērti saloni ar ādas sēdekļiem, labu amortizāciju un motoru, kurš ir gan spēcīgs, gan kluss.

Tev arī ir nepieciešams liels bagāžas nodalījums, kurš tev vienmēr ir pilns ar bagāžu, it īpaši ar pārtiku.

Kopumā ir jāpiekrīt, ka esi uzmanīgs, bet nepiekāpīgs braucējs. Ja tu uzskati, ka esi noteikumu robežās, citiem auto braucējiem ir jāpadodas.

Tu izmanto sajūgu pēc sajūtām un spēj bloķēt apdzīšanas joslu, ja jūti, ka brauc pareizajā ātrumā. Tu uzskati, ka cilvēki brauc bīstami un ka tu izdari viņiem pakalpojumu, liekot samazināt ātrumu.

Drošībā ir tēma, kura ir tuva tavai sirdij. Ar tevi tas nemaz nav apspriežams, ka nevajag riskēt ar savu dzīvību, braucot ar sliktu mašīnu, pa bīstamiem ceļiem vai sliktos laikapstākļos.

No otras puses, tu ar prieku atskaņo klasisko mūziku, lai tiktu no visa projām. Tev vajadzētu skaistu “Cadillac” vai “Lexus”.

Dvīņi

Tev ir laba auto vadītāja reputācija, kas daļēji ir taisnība.

Nav it nekādas vainas tavai attapībai, kura atspoguļojas spējā izvēlēties pareizos ceļus un veidā, kā tu tiec galā ar satiksmi, gudri izvairoties no sastrēgumiem.

Tu arī esi čempions, kad ir jātiek galā ar šauriem līkumiem un vietām. Tu tāpat zini, kā izlavīties cauri braukšanas joslai, un tava spēja atpakaļgaitā novietot mašīnu pat visšaurākajās ejās ir neaprakstāma.

Daži Dvīņi var pat ignorēt ceļa zīmi vai izmantot savu žurnālista karti, lai iekļūtu aizliegtās vietās.

Ja gadās problēma, tu nebaidies sasmērēt rokas. Turklāt tu nevilcinies uzsākt sarunu ar mehāniķi, uzpildes stacijas darbinieku vai pat ar citiem braucējiem par jebkādu tematu. Tomēr tava uzmanība var tikt sadalīta un vari kļūt nervozs pie stūres. Tāpēc šī ir tā lieta, ar kuru tev jābūt uzmanīgam.

Ņemot vērā tavas īpašības, tev ideāla būtu pilsētas mašīna, kā, piemēram, “Fiat Punto”, “Toyota Yaris” vai arī jauna “Vabolīte”, īsumā – jautra un universāla mašīna, bet pilna ar papildaprīkojumu.

Vēzis

Ja tas būtu atkarīgs no tevis, tu daudz nebraukātu. Taču līdz ar to, ka ģimenes saistības ir tava prioritāte, tu piekrīti to darīt, lai transportētu cilvēkus un mantas.

Tava ikdienišķā pieeja automašīnām noved tevi pie domas par minivena iegādi, kura aizmugurē itin viegli varētu ierīkot bērnu sēdeklīti un kurā arī vecākie bērni justos ērti. Viņiem varbūt pat sarūpēsi televizora ekrānu interjerā.

Tevis paša prasības galvenokārt ir saistības ar drošību. Tu dod priekšroku uzticamām mašīnām, kuras ir veiksmīgi izturējušas avārijas testus kopā ar modernāko drošības aprīkojumu. Gaisa spilveni, drošības jostu spriegotāji, ABS vai elektroniskās stabilitātes programmas tev ir ļoti svarīgas.

Meklē labu, izturīgu mašīnu? “Renault Espace”, “Volvo” marka vai “Ford Galaxy”, visticamāk, spēs tevi pārliecināt ar savu labo sniegumu tieši šajos parametros.

Lauva

Mašīna, kāds pievilcīgs aksesuārs! Vēl vairāk – tu to redzi kā īstu vizītkarti.

Protams, tai ir jārada iespaids. Neatkarīgi no tavas pirktspējas, tu esi gatavs maksāt pilnu cenu, savādāk labāk staigātu kājām.

Tu jau ilgu laiku esi sapņojis par prestižiem zīmoliem. Ideālā gadījumā tu vēlētos “Rolls Royce”, bet, ja nu tas gluži nav iespējams, vēl viens liels kaķis, kā tu, vārdā “Jaguar” var būt fantāzija, kuru vari atļauties.

Līdz ar to, ka esi jūtīgs pret citu cilvēku viedokļiem un vēlies viņus iespaidot, dosi priekšroku mašīnai spilgtās krāsās, nepavisam ne diskrētās, piemēram, ugunssarkanai vai dzeltenai.

Veids, kā tu uzvedies pie stūres, atspoguļo tavu pašpārliecinātību, ar kuru tu vadi savu grezno mašīnu. Tevi iespējams redzēt, traucoties uz priekšu ar majestātiskumu, ar vienu roku uz stūres, ar otru ķerot vēju ārpus loga. Taču nevienam nevajadzētu baidīties. Tu vērtē savu dzīvību augstu un cieni lielceļa likumus.

Tomēr tu mēdz izrādīt augstprātību vai nelokāmību, it īpaši kad kāds uzdrošinās tevi apdzīt!

Jaunava

Tāpat kā visā citā, tu esi nevainojams pie stūres.

Tava mašīna vienmēr ir mirdzoša un tīra, un tu cieni likumus tik labi, ka nekad nesaņem sodus. Tu ar lielāko prieku dod citiem ceļu, īsumā, tu esi priekšzīmīgs auto vadītājs vai vismaz gandrīz priekšzīmīgs.

Piesardzīgas tendences var kļūt par trūkumu. Tu ļauj citiem cilvēkiem aizņemt tavu stāvvietu un uz lielceļa dažreiz vilcināšanās var kļūt bīstama. Taču tu netaupi nekādas pūles, lai uzlabotu savas braukšanas prasmes, un tas arī attiecas uz tavu mašīnu izvēli.

Vispirms tu pamato savu izvēli, rūpīgi izpētot tehniskās specifikācijas. Tātad tā nav mašīnu izpārdošana, kurā izmanīgi pārdevēji tiecas pārdot jebko, kas ripo.

Tu esi taupīgs un meklē vislabāko par esošo naudu. Turklāt tu esi no tām zīmēm, kuras atbalsta ekoloģiju. Tu vari izvēlēties “zaļu” hibrīdauto, kā piemēram, “Nissan Leaf”, “Honda Accord”, visus brendus, kuri ir pierādījuši sevi šajā lauciņā.

Svari

Tu uzvedies pieklājīgi, esot pie stūres, tāpat kā dzīvē kopumā, un tu saglabā mieru jebkādos apstākļos.

Līdz ar to, ka pārsvarā brauc pa pilsētu un piepilsētu, tas ir diezgan svarīgi, it īpaši sastrēgumos! Turklāt tāpēc, ka esi vērīgs, tu apzinies, ka braukšana var tevi iesaistīt dažādās situācijās. Vai nu tu esi nelaimē nonākusi sieviete vai brunču mednieks, kurš nevērīgi izliecas ārā pa logu, tu zini kā izmantot savu šarmu, kad nepieciešams.

Tāpēc tas nav pārsteidzoši, ka tavai mašīnai ir jāprezentē tevi ar eleganci: tas nemaz nav iedomājams, ka Svari brauktu ar lūzni! Dažreiz kā modes upuris vari kļūt apsēsts ar trīs durvju kupeju, kuru ir viegli novietot, piemēram, “Mini-Cooper”. Tev šķiet amizanti, ka spēj pielāgot mašīnu savām vēlmēm. Tajā pašā kategorijā “Fiat 500” ierobežotā klāstā ar “Gucci” krāsām tev šķiet visai pievilcīgs.

Taču tava sapņu mašīna, visticamāk, ir un paliek “Aston Martin”, tāpat kā Džeimsam Bondam!

Skropions

Saskaņā ar aptauju, kuru veica kāda britu apdrošināšanas kompānija, tavas zodiaka zīmes pārstāvji izceļas ar vismazāko avāriju skaitu.

Lai gan vari pārāk nesapriecāties, jo pozīcijas mainās katru gadu. Protams, nav grūti atzīt, ka tev ir savi resursi gan pie stūres, gan citur. Patiesībā, balstoties uz šī fakta, daudzi cilvēki ar Sauli Skorpionā ir saņēmuši pieprasījumu no uzņēmuma samazināt viņu apdrošināšanas prēmiju!

Lai arī kādi būtu iemesli, šķiet, tu izvairies no briesmām daudz vieglāk, nekā citi cilvēki. Tas ir ļoti labi!

No otras puses, tu esi aizkaitināms un nemēdz piedot tiem, kuri stāv tavā ceļā, it īpaši burtiskā nozīmē. Tava tieksme uz provokācijām pamudina tevi izvēlēties mašīnu ar noslēpumainības auru: dodot priekšroku melnām mašīnām ar tonētiem logiem, bet dažreiz arī mašīnām, kuras ir radītas ātrumam, ar asām un ieintriģējošām krāsām.

“Corvette” liks tev justies kā sacīkšu braucējam, bet “Opel Astra Extreme” arīdzan garantē asas izjūtas.

Strēlnieks

Tevis būtu grūti nebraukt, jo tu esi mūžīgs ceļotājs ar niezošām kājām!

Kā īstam tevis papildinājumam, tavai mašīnai ir jāved tevi, lai kur arī vēji pūstu.

Tieši tāpēc, šķiet ka pilnpiedziņas auto, džipi un krosoveri ir radīti tieši priekš tevis. Tu izbaudi ideju pamest lielceļu, lai dotos pretī jebkam, kas izskatās pēc piedzīvojuma. Tavs stils ir sportisks un, protams, attapīgs un ātrs.

Taču tu esi nepacietīgs, un tev vēl ir jāsaprot, kam ir domātas sarkanās gaismas. Jebkurā gadījumā tu ienīsti izplūdes gāzes un privātuma trūkumu.

Priekš tevis mašīna ir sinonīms tikšanai prom no visa savā nodabā. Tavai pieejai piestāv “Jeep Grand Cherokee” vai “Land Rover”, kas garantē, ka vari justies ērti uz klāja. Braukšana ar tādu mašīnu līdzinās sekošanai īpašam dzīvesstilam.

Tevi arī interesē brendu rašanās vēsture.

Mežāzis

Pelēka, droša un uzticama, daži vārdi, kuri raksturo mašīnu, kura atbilst tavam stilam.

Nav nemaz apspriežams vai izvēlētos “vai tu mani redzēji!?” veida mašīnu. Tu mēdz mašīnu saistīt ar savu darbu.

Tavā skatījumā jebkura kustība ir atkarīga no tās noderības, pirms vērā tiek ņemta bauda un apmierinājums. Tu esi labi organizēts un precīzi zini, kad tev ir jāizbrauc, cik ilgu laiku aizņems attālums un kādas ir iespējas novietot mašīnu, kad būsi atbraucis.

Kā drošas braukšanas atbalstītājs, tu esi disciplinēts un atbildīgs. Tu neesi viens no tiem, kurš aizmirstu mašīnas periodiskās pārbaudes, līdz ar to netiec pakļauts riskam un neērtībām, kuras sagādā problēmas citiem, bezatbildīgākiem braucējiem, piemēram, tukša bāka vai nolietotas riepas. Tu esi tas, kurš paliek nemainīgi apdomīgs!

Ar šādu garu tu uzticies vācu mašīnām, piemēram, “Mercedes”, “BMW”, “Audi”, kas ir jaudīgas un uzticamas.

Ūdensvīrs

Vai tu sapņo par auto, kurš brauc pats? Ļoti labi! Lai arī cik futūristiski tas neliktos, mašīnu ražotāji jau grasās to piedāvāt.

Līdz ar to jau tuvā nākotnē tava mašīnā būs autonoma, inteliģenta un tīra. Tas ir pašsaprotami, ka viss tas nebūtu iespējams bez pašām jaunākajām tehnoloģijām.
Vai GPS jau ir devis tev iespēju iepriekš nogaršot, kāda veida palīdzība ir iespējama?

Tava mašīna varētu būt savienota ar internetu, lai tu varētu izvairīties no satiksmes sastrēgumiem. Drīzumā iebūvēta sistēma arīdzan izvērtēs tavas pavēles, lai ierobežotu iespējamās briesmas.

Jaunākais “Mercedes-Benz S-Class” modelis, pilns ar sensoriem, ir arī aprīkots ar “Stop&Go” pilota funkciju, kura tiek galā ar braukšanu sastrēgumos. Vairs nav nepieciešamības spaidīt sajūgu, gāzes pedāli vai bremzes, jo mašīna dara visu tavā vietā. Tik tālu, cik tevi tas ietekmē, viss ir kārtībā. Tik tiešām – līdz ar to, ka vairāk esi pilsētas iemītnieks, tu reti kad izbaudi braukšanas priekus.

No otras puses, automašīnas ļauj tev saglabāt savu svēto neatkarību un tieši tāpēc joprojām esi tajās ieinteresēts.

Zivis

Savas sapņainās dabas dēļ tu neatbilsti labākajam braucēja tēlam.

Pie stūres esi uzmanīgs un neļauj savai iztēlei ņemt virsroku, jo vari nepamanīt, ka luksofors rāda sarkano gaismu, vai arī vari palaist garām lielu krustojumu.

Tu esi viens no pirmajiem, kurus pārliecināja GPS, balss, kura rada ilūziju par to, ka tev ir ceļabiedrs.

Tā kā neesi neapdomīgs, tu neuzņemies nevajadzīgu risku braukt, kad apstākļi ir slikti. Tomēr tava iecietība diezgan labi palīdz tikt galā ar sastrēgumiem. Tu uzskati, ka tas ir labāk nekā apmaldīties nekurienes vidū!

Kad ir jānonāk pie izvēles, tu neesi snobs. Tevi ne vienmēr piesaista tieši populāri modeļi. Turklāt tu viegli pārveido savu transportlīdzekli par bohēmas karavānu.

Izvēlies “Qoros”, kuru veidojis jauns ķīniešu-izraēļu ražotājs, vai piešķir savam auto pats savu senatnes pieskārienu, kāpēc lai tā nebūtu jaunā “Morgan” versija?

loading...