Spēka horoskops. Kuras zodiaka zīmes ir stiprākās un izturīgākās?

10-10-2020

Ne visiem cilvēkiem spēks un noturība dota no dabas. Tomēr astrologi uzskata, ka ir vismaz piecas zodiaka zīmes, kuras var uzskatīt par spēcīgākām nekā pārējās.

Katrai zodiaka zīmei ir savi netikumi un vājie punkti, bet ne katru var godināt kā visspēcīgāko.

Lielākajā daļā gadījumu cilvēka iekšējais spēks un noturība ir atkarīga no iedzimtām īpašībām, kuras viņiem dod zvaigznes.Auns

Aunus mierīgi var nosaukt par vieniem no spēcīgākajiem cilvēkiem. Viņu mentālā izturība reizēm pārsniedz iztēli. Šīs zīmes pārstāvji no pašas bērnības neprot padoties. Ja viņi kaut ko grib, viņi to dara līdz galam.

Pieaugušo dzīvē viņi saglabā ambīcijas, bet viņu mērķi nav iluzori. Auni visbiežāk izdara to, ko apsolījuši sev un apkārtējiem. Dažreiz viņu spēks pārvēršas par nepiekāpību, tāpēc viņi konfliktē ar apkārtējiem cilvēkiem. Pat viņu tuviniekiem ir jāpadodas.

Vēzis

No Ūdens stihijas pārstāvjiem Vēži ir visspēcīgākie. Šīs zīmes cilvēki reti skumst un nolaiž rokas. Viņiem pietiek spēka un enerģijas, lai vienmēr saglabātu laipnību un cilvēcību.

Vēl viena svarīga Vēža rakstura īpašība ir spēja gaidīt. Ja vairākums cilvēku pastāvīgi steidzas un cenšas pēc iespējas ātrāk saņemt atbildes uz saviem jautājumiem un kaut ko sasniegt, Vēži prot nesteidzināt notikumus, kas dod viņiem priekšrocību.

Eksperti uzskata, ka šīs zīmes cilvēki ir vispacietīgākie. Ja viņiem blakus ir draugi un domubiedri, Vēži kļūst vēl stiprāki.

Strēlnieks

Strēlnieku spēks slēpjas viņu neticamajā intelektā. Viņi ir ļoti spējīgi psihologi, kuri no pašas bērnības pēta un labi saprot apkārtējos cilvēkus, viņu rīcības motīvus. Strēlnieks vienmēr sasniedz mērķus, jo pastāvīgi mācās, tiecas pēc jaunām un neparastām zināšanām.

Šie cilvēki iekšējā spēka pilni. Viņipārspēj praktiski visas zodiaka zīmes ambīciju un enerģijas ziņā.

Atrodoties viņiem blakus, jūs vienmēr varat izjust šo neticamo psiholoģisko spēku. Strēlnieki ir vieni no labākajiem līderiem, jo ietilpst visharismātiskāko zīmju sarakstā. Viņiem nav šķēršļu.

Mežāzis

Mežāži ir visizturīgākie cilvēki no visiem. Viņus ir ļoti grūti izsist no līdzsvara. Problēmas darbā, ķibeles ģimenē, pēkšņi un sarežģīti apstākļi – tas viss nebiedē viņus. Mežāži mentālā izturība pārsteidz iztēli. Viņi paliek mierīgi gandrīz vienmēr. Šajā ziņā “vainīga” viņu stihija – Zeme.

Tā kā viņus ir ļoti grūti piespiest pārdzīvot un izjust stresu, Mežāžiem bieži ir ļoti stipra veselība. Šos cilvēkus mīl un ciena par to, ko viņi sākumā domā un pēc tam saka. Viņu iekšējais spēks “inficē” ar mieru arī apkārtējos, tāpēc viņiem līdzās vienmēr ir labi draugi.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram ir viens no spēcīgākajiem rakstiem. Šo cilvēku galvenās īpašības ir neatlaidība, apņēmība un konsekvence.
Ūdensvīri nekad nenolaiž rokas. Ja kaut kas neizdodas, viņi neteiks: “Es vairs negribu to darīt.”

Ūdensvīra spēks ir pielāgoties jebkurām izmaiņām. Viņi ir ļoti patstāvīgi. Kopš agras bērnības šīs zīmes pārstāvji ļoti bieži cenšas izdarīt visu paši, bez pieaugušo palīdzības.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Spītnieku (savaldīšanas) horoskops. Kuras ir ietiepīgākās zodiaka zīmes pēc dzimšanas gada?

Auksta galva, karsta sirds. Par kuriem horoskopa vīriešiem to var teikt?

Nepacietības horoskops. Zodiaka zīmes, kurās dzimušie vispār neprot gaidīt

Horoskopa zīmes, pār kurām OKTOBRĪ nolīs naudas lietus

loading...