Spēka dienas NOVEMBRĪ. Pievērs uzmanību, lai gūtu panākumus!

26-10-2020

Ilustrācija – Pixabay


Spēka dienas ir enerģētiski vislabvēlīgākās novembra dienas. Šajās dienās paredzēti astroloģiskie notikumi, kas labvēlīgi ietekmē cilvēku veiksmi un noskaņojumu.Spēka dienās centieties vairāk laika veltīt iemīļotajiem darbiem, kā arī nekrist nomāktībā. Novembrī būs iespēja gūt panākumus darbā un karherā, tāpēc ticiet sev un centieties būt pašā notikumu centrā. Izmantojiet pašatjaunošanās noslēpumus, lai vienmēr būtu labākajā formā.

3. novembris — Retrogrādā Merkura noslēgums

Tā būs pirmā planētas tiešā kustības diena, kā arī retrogrādas kustības beigas. Šo nozīmīgo un svarīgo dienu ir vērts veltīt jaunu lietu sākumam, iepazīties ar cilvēkiem.

Merkura pozitīvā enerģija, kas atkal atgūs spēkus, paliks pie mums vēl dažas dienas, bet tieši skaitlis “3” būs vissvarīgākais laiks. Daudzi cilvēki jūt vieglumu, laimi, optimismu.

9. novembris — Marss un Venera

Marss un Venera ir divas planētas, kas ir pilnīgi pretējas enerģijas un noskaņojuma ziņā. Kad starp šiem kosmiskajiem objektiem notiek pretstats, tas ir, kad viņi kustas augšup pa dažādām pusēm no zemes, tas labvēlīgi ietekmē cilvēkus.

Šajā dienā var gūt panākumus finanšu jomā, mīlestībā. Cilvēkiem pietiks enerģijas, būs vēlme dzīvot un nest smaidu šajā pasaulē.

11. novembris — spoguļdatums

11.11. — viena no spēcīgākajām, ja ne visspēcīgākais spoguļdatums visā gadā. Šo dienu uzskata par noderīgu laiku jaunam sākumam, nodomu formulēšanai un rituālu rīkošanai.

Astrologi norāda, ka šī skaitļa radošā enerģija papildinās dilstošās Mēness pozitīvo noskaņojumu. Tā būs ļoti spilgta un neaizmirstama diena.14. novembris — retrogrādā Marsa noslēgums

14. datumā sarkanā planēta atsāks savu tiešo kustību, kas turpināsies līdz gada beigām. Tā būs veiksmīga diena, kuras labvēlīgo fonu uzsvērs arī mēness. Kopumā šo dienu var nosaukt par atbrīvošanos no bailēm un kompleksiem. Daudziem cilvēkiem ir motivācija, jaunas vēlmes, ieceres.

Astrologi iesaka šai dienā tiekties pēc pozitīvā, atvainoties par iepriekšējām kļūdām.

29. novembris — retrogrādā Neptūna noslēgums

Neptūns kļūs par trešo planētu, kas novembrī atbrīvosies no retrogrādās kustības. Tā būs ļoti svarīga diena. Dailyhoro.ru astrologi un eksperti norāda, ka 29. novembrī cilvēku dzīve var kardināli mainīties uz labo pusi.

Neptūns ir planēta, kas pārvalda pārmaiņas, bet atbrīvošana no retrogrādās kustības nozīmē, ka viss sliktais, kas noticis pirms tam, būs liels veiksme. Īpaši tas attiecas uz tiem, kuri ir smagi strādājuši darbā un ģimenē.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

NOVEMBRA HOROSKOPS. Kādus pārsteigumus katrai zodiaka zīmei atnesīs Skorpiona laiks?

Sešas horoskopa zīmes var ar nepacietību gaidīt NOVEMBRI. Viņiem ļoti veiksies!

loading...