Spēka dienas decembrī. Atjauno enerģiju, sakop māju!

30-11-2018
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Par spēka dienām astrologi dēvē nozīmīgākās un labvēlīgākās katra mēneša dienas, kurās droši var sākt jaunus darbus, piesaistīt labklājību un mainīt dzīvi. Decembrī tādu laimīgu dienu būs īpaši daudz!

Astrologi uzsver, ka veiksme gaida ne tikai spēka dienās. Veiksmīgas būs arī citas dienas, tāpēc 2018. gadu varam noslēgt optimistiskā noskaņojumā, īpaši ņemot vērā arī Mēness kalendāru. Bet galveno akcentu tomēr liksim uz spēka dienām – tad noteikti nekļūdīsies un necietīsi neveiksmi.

4. decembris – atjaunošanās un atpūtas diena
Decembra sākums iepriecinās ar ideālu “ieskriešanās dienu” – var atļauties atpūtu, veidot plānus, sapņot par nākotni un pārskatīt iepriekšējo mēnešu pieredzi. Labs laiks atcerēties, kas bija ieplānots šim gadam, un ķerties pie dažiem darbiem, kamēr vēl laiks. Var nostiprināt gan veselīgu, gan kontaktus ar cilvēkiem.

Svarīgi tikai nejaukties citu dzīvē, jo Mēness ir Skorpiona zīmē un daudziem, iespējams, gribēsies dāļāt citiem padomus, bikstīt tā vai cita lēmuma pieņemšanai vai pat “presēt” ar savu autoritāti.

Dienas enerģētika labvēlīga visam, kas ir mūsu ietekmes zonā, tāpēc tur mums veiksies, bet varam kļūdīties, vērtējot citu cilvēku apstākļus un situāciju.

7. decembris – pilnīgas atjaunotnes diena
Lai sāktu jaunu dzīvi, daži gaida pirmo datumu, pirmdienu, Jauno gadu vai citas zīmes no “augšas”, ka pienācis laiks kaut ko mainīt. 7. decembris ir tieši tāda diena.

Jauns Mēness Strēlniekā ir drosmīgo un aktīvo cilvēku laiks. Veiksmīgi varēs atteikties no kaitīgiem ieradumiem, īpaši smēķēšanas. Tāpēc labākā dienas meditācija ir neliela pastaiga vienatnē, bez austiņām un čalojošas kompānijas.

Šajā dienā vēlams iet laikus gulēt un kārtīgi izgulēties, lai uzkrātu spēkus. Var sākt veselīgas ēšanas ciklu, bet ne striktu diētu, jo mērķu sasniegšanai būs vajadzīgs spēks.

19. decembris – stabilitātes un labklājības veicināšanas diena
Jau drīz būs Pilnmēness, bet pagaidām augošais Mēness atrodas Vērša zvaigznājā. Darbā ieguldītie spēki jau drīzumā nesīs labus augļus. Labvēlīgi jebkuri pasākumi, kas saistīti ar finansēm vai karjeru ar nosacījumu, ka tie ir kārtīgi pārdomāti.

Var domāt par darba maiņu un ievākt informāciju, atjaunināt profesionālo biogrāfiju, ieguldīt naudu savā nākotnē un profesionālajā izaugsmē, veikt lielu pirkumu. Piemēroti iegādāties sadzīves tehniku, kas atvieglos mājas soli, bet ražotājam jāgarantē preces kvalitāte.

21. decembris. Diena, kad īstenot sapņus

Vēl viena diena pirms Pilnmēness, kas iestājas 22. decembrī. Šajā dienā var izmantot visu uzkrāto enerģiju, lai īstenotu sapņus. Īpaši labi darbosies tehnikas, kas aktivizē radošo enerģiju, jo Mēness Dvīņos atmodinās visu fantāzijas un intuīcijas potenciālu.

Var pamēģināt vizualizāciju, krāsās iztēlojoties vēlamo un iezīmējot savu sasniegumu trajektoriju – tad celš uz sapni būs vienkāršāks un prasīs mazāk laika.

Tāpat vari izveidot vēlmju sarakstu, ko vēlētos īstenot Jaunajā gadā. Uzskatāmībai uzraksti to uz papīra, tas ir noderīgi arī no psiholoģijas viedokļa, jo palīdz sakārtot domas.

Katru punktu vari ilustrēt ar nelielu attēlu vai izveidot kopēju savas nākotnes kolāžu, aicinot palīgā mākslas terapiju.

23. decembris – veselības un garastāvokļa uzlabošanas diena
Dilstošs Mēness Vēža zīmē ir piemērots laiks, lai veltītu uzmanību savai pašsajūta. Var sākt vingrot vai iet uz jogu, sākt lietot vitamīnus. Visā vajadzīgs mērs, jo pārmērīga piepūle šajā dienā var kaitēt.

Diena arī piemērota, lai radītu harmoniju savā iekšējā pasaulē. Var tikties ar tuviem cilvēkiem, kuri uzlādē ar optimismu un motivāciju.

Pat ja lietas pagaidām nav tik labas, kā gribētos, centies sev pasniegt nelielu, patīkamu dāvanu, un optimisma lādiņš palīdzēs tev arī nākotnē.

29. un 30. decembris – gatavošanās Jaungadam

Šajās dienās dilstošs Mēness atrodas Svaru zīmē. Piemērots laiks, lai gatavotos svētkiem, tiktos ar tuviniekiem, izvirzītu prioritātes 2019. gadam. Var iepauzēt svētku darbus, lai atpūstos kopā ar draugiem un ģimeni.

Vēlams arī ieviest kārtību mājās. Labvēlīga gada pēdējā ģenerāltīrīšana saskaņā ar fenšui, īpaši tiem, kuri gatavi atrotīt piedurknes un sakārtot senus krājumus antresolos un skapjos. Dilstošā Mēnesī gada beigās arī vajadzētu iznest no mājas visus atkritumus, izmazgāt gultas veļu, nomazgāt logus un spoguļus.

Avots: “Esotericblog”

loading...