Spēka dienas augustā, kad Visums dāvās pozitīvu enerģiju. Kuras tās ir?

30-07-2017

vasara

Augustā gaidāmas vairākas īpašas dienas, kuras piepildīs Visuma pozitīvā enerģija. Spēka dienas ir laiks, kad ikviens var uzlabot savu dzīvi, iedomāties kādu svarīgu vēlēšanos un atbrīvoties no problēmām.

Vasaras pēdējais mēnesis paredzēts aktīvai atpūtai un pastaigām svaigā gaisā. Augustā būs daudzas pozitīvas enerģijas piesātinātas dienas. Šos periodus vērts izmantot, lai rastu enerģētisko līdzsvaru un nostiprinātu savu biolauku.

2. un 3. augusts

vasara
Mēneša sākumā Mēness atradīsies Strēlnieka zvaigznājā. Šīs dienas iezīmē pozitīva enerģētika, kas labvēlīga darījumu jomai. Veiksies jebkuru birokrātisku jautājumu risināšana. Komandējumi un ceļojumi nesīs daudz labu emociju. Trešdien un ceturtdien augošs Mēness nodrošinās enerģijas pieplūdumu, kuru vērts izmantot privātajā dzīvē un garīgai izaugsmei.

2. augusts senatnē tika uzskatīts par maģiska spēka pilnu dienu. Šai dienā nepeldējās, lai nesadusmotu pērkona dievu. Pastāvēja tradīcija māju izkvēpināt ar ozola lapām, lai to attīrītu un pasargātu no visa ļaunā.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6
loading...