Spēka dienas aprīlī. Uzzini, kura diena ir harmoniskākā, kura – nelabvēlīgākā!

10-04-2018

meness2


Mūsdienu dzīves ritms reizēm izjauc gan iekšējo, gan ārējo harmoniju. Bet ezoteriķi uzskata, ka katrā mēnesī ir kāda īpaša diena, kad šo līdzsvaru iespējams atjaunot.

Mēneša noskaņa
Aprīlī pavasaris beidzot ir pilnībā uzvarējis jau apnikušo ziemu. Šajā laikā visa apkārtējā enerģētika atjaunojas, bet daba atdzīvojas un sāk rādīt zīmes, kas noder arī nākotnes pareģošanai.

16. aprīlis – harmoniska diena
16. aprīlī vairākums no mums jutīsies savā komforta zonā un spēs abstrahēties no problēmām un pārdzīvojumiem. Šajā dienā Mēness pāries Vērša zvaigznājā. Šīs zodiaka zīmes ietekme sniegs mieru un palīdzēs atgūt spēkus. Nevajadzētu pārāk daudz laika veltīt darbam, īpaši ja tas prasa koncentrēšanos.

Tā saglabāsi spēkus visam ieplānotajam.

29. aprīlis – iesāktā pabeigšanai
15. Mēness diennaktī, kas ir 29. aprīlī, astrologi uzstājīgi iesaka pabeigt iesāktos darbus, pirms ķerties pie jauniem. Uzņemoties papildu slodzi, riskē netikt galā ar slodzi, kas var kaitēt gan pašsajūtai, gan reputācijai.

30. aprīlis – nelabvēlīga diena
Pilnmēness Skorpionā var provocēt negatīvas enerģijas pieplūdumu. Pārsteidzīgi lēmumi var kļūt par iemeslu lieliem zaudējumiem, tostarp finansiāliem. Tāpat 30. aprīlī nav ieteicams nodarboties ar lietām, kas prasa lielu koncentrēšanos, jo to sekas var būt negatīvas.

loading...