Spēka dienas APRĪLĪ. Mums tās šobrīd ļoti vajadzīgas!

24-03-2020

Foto – Pixabay


Spēka dienas ir katra mēneša labvēlīgākās dienas, kad zvaigznes, planētas un mēness atrodas savstarpējā harmonijā Šajās dienās iespējami dažādi svarīgi notikumi, kas labvēlīgi ietekmē noskaņojumu un veiksmi.

Centies atbrīvoties no sliktām domām, dzīvot veselīgi un harmoniski, tikties ar patīkamiem un interesantiem cilvēkiem.
Spēka dienās svarīgi palikt pašam sev un atcerēties par galvenajiem dzīves mērķiem, ievirzot enerģiju pareizajā gultnē.

3. un 4. aprīlis – varens spēku pieplūdums
Augošs Mēness Lauvas zīmē sniegs daudz enerģijas, kuru varēsi tērēt tā, kā uzskatīsi par vajadzīgu. Galvenais – nesteigties. Tā būs nedēļas nogale, kurā gribēsies atslābināties, baudīt tīkamu sabiedrību un palutināt sevi. Mēness palīdzēs to īstenot.

Spēku pieplūdu vēlams izmantot saskarsmei, aktīvai atpūtai, sportam, kā arī darba un mājas jautājumu atrisināšanai.
Šajās divās dienās veiksmīga būs arī iepirkšanās.

9. aprīlis — īpaši saasināta intuīcija
Dilstošs Mēness Skorpionā vienmēr nozīmē teicamus nosacījumus darbam un mīlestībai, īpaši pirmajā dienā, kad tas atradīsies šajā zodiaka zīmē.

Pats galvenais – 9. aprīlī neatlikt svarīgus lēmumus uz vēlāku laiku. Tādās dienās simtprocentīgi darbojas pievilkšanās likums. Jo vairāk domāsi par labām lietām, jo vairāk laba notiks tavā dzīvē.

Astrologi iesaka biežāk ieklausīties iekšējai balsij, jo šajā dienā tā mūs vedīs uz veiksmes, laimes un stabilitātes pasauli. Skorpions un dilstošs mēness saasina sesto prātu.

14. aprīlis — diena garīgiem meklējumiem
Šajā dienā labvēlīgi apmeklēt baznīcu, lūgties, meditēt, izvirzīt jaunus dzīves mērķus. Dilstošs mēness Mežāzī būs ļoti izdevīgā stāvoklī tiem cilvēkiem, kuriem ir slieksme uz pašanalīzi. Ļoti veiksies tiem, kuri nebaidīsies no kaut kā atteikties vai ienest dzīvē kaut ko jaunu.

14. aprīlī var sākt atteikties no sliktiem ieradumiem, palūgt piedošanu tiem, kurus esam aizvainojuši pagātnē. Var atrisināties daudzi konflikti, tāpēc nebaidies nolīdzināt vainu pret tuviniekiem, draugiem, kolēģiem.

22. un 23. aprīlis — radoša uzplaukuma dienas
Šīs divas dienas – Lirīdu asteroīdu plūsmas augstākais punkts. Tā ir tikai Ziemeļu puslodē redzama asteroīdu plūsma, kas pazīstama jau kopš senatnes. Novērojumi liecina, ka šādās dienās daudzi cilvēki izjūt lielu emocionālu pacēlumu. Kļūst vieglāk pārvarēt šķēršļus, uzlabojas noskaņojums.

Tas pozitīvi ietekmē radošo darbu un jebkuru citu darbību. Vieglāk pieņemt neordinārus lēmumus. Šajās dienās radošo profesiju pārstāvjiem veiksies vairāk nekā pārējiem. 23. aprīlī Jaunmēness būs Vērša zīmē, tāpēc var sākt jaunus projektus bez vilcināšanās un šaubām.
26. aprīlis — pozitīvu pārmaiņu laiks
Urāns atradīsies apvienojumā ar Sauli. Šis aspekts ir ārkārtīgi labvēlīgs visiem, kuri alkst pozitīvas un ātras pārmaiņas visās dzīves jomās. Urāns ir planēta, kas enerģētiski ļoti atšķiras no citām. Šādās dienās jānotiek ilgtermiņā dzīvi ietekmējošām pārmaiņām, turklāt Saule iekrāsos šo dienu košās krāsās.

Ezoteriķi iesaka nodoties iemīļotām, tev svarīgām lietām, kā arī tiekties uz pašattīstību. Astrologi uzskata, ka šajā dienā var sagaidīt lieliskus jaunumus, kas pozitīvi ietekmēs daudzas dzīves jomas.

Avots: “Esotericblog”

loading...