Šovakar Mēness aptumsums! Kā pareizi iedomāties vēlēšanos, lai tā piepildītos?

07-08-2017

meness1

Tuvojas 2017. gada 7. augusta Mēness aptumsums! Uzzini, kā šovakar pareizi iztēloties vēlēšanos, lai tā noteikti piepildītos. Īpaši tas attiecas uz Skorpioniem, Lauvām, Vēršiem un Ūdensvīriem. Var pārdzīvot par dažādo aptumsumu ietekmi, bet labāk šo spēcīgo enerģiju izmantot savā labā.

Šovakar esot gaidāms enerģētiski ļoti spēcīgs aptumsums. Astrologi apgalvo, ka daudziem tas var iezīmēt jaunu liktens ciklu. Tieši šajā dienā var ieprogrammēt sevi veiksmei un labklājībai.

7. augustā norisināsies jau otrais Mēness aptumsums 2017. gadā. Zemes ēna aizsegs pilnmēness dienvidu ceturtdaļu, savukārt apgaismotā daļa pie ēnas robežas kļūs sārta. Tas ilgs aptuveni divas stundas, bet vislabāk aptumsums būs redzams 21:20.

Daudzi zina, ka Mēness aptumsuma laikā piepildās iedomātas vēlēšanās, jo šis laiks ir sevišķi spēcīgs. Šai periodā arī var atbrīvoties no slimībām, kaitīgiem ieradumiem, kompleksiem, ļaunas acs un lāsta, attīrīt savu enerģētiku.

Tieši šajā dienā vēlams izpeldēties kādā ūdenskrātuvē vai vienkārši dušā un iztēloties, kā ūdens noskalo visu slikto un nevajadzīgo. Svēta vieta tukša nepaliek, tāpēc noteikti palūdz pretī kaut ko vajadzīgu!

Kā to pareizi izdarīt, lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...