Šovā “X Faktors” sāksies izšķirošā cīņa; bukmeikeri prognozē fināla favorītus un “tumšo zirdziņu”

01-11-2019

Publicitātes foto

Populārā talantu šova “X Faktors” 12 finālisti jau zināmi, bet vēl viens kandidāts pievienosies pēc skatījumu balsojuma rezultātu apkopošanas 3. novembrī, kad arī notiks pirmais fināla raidījums. “Betsafe” bukmeikeri jau šobrīd prognozē, kurš no kandidātiem kļūs par tā uzvarētāju, turklāt pieļauj, ka papildu balsošana ieviesta tāpēc, lai dotu iespēju finālā iekļūt tumšādainajam kandidātam Kevinam Dilanam Feunangam.

Pirmo reizi šova vēsturē žūrijas eksperti Aija Auškāpa, Marats Ogļezņevs, Intars Busulis un Reinis Sējāns izvēlējušies katrs pa vienam dalībniekam, kuram dota otrā iespēja iekļūt šovā ar skatītāju balsojuma palīdzību. Skatītāju balsojumam izvēlēti Akvelīna Mārtinsone, Kevins Dilans Feunangs, “CA Band” un Alekss Silvers. Kuram no viņiem pavērsies durvis uz finālu, noskaidrosies svētdien.

Papildu kvalifikācija nekad iepriekš “X faktorā” nav tikusi novērota un tā, visticamāk, veidota, lai rastu iespēju tiešraidēs iekļūt afrikānim Kevinam Dilanam Feunangam, kurš kā pēdējais pameta “Krēslu izaicinājumu”, skaļi neapmierinātas auditorijas pavadīts. Grūti pateikt, kā Maratam izdotos sastrādāties ar harizmātisko puisi, bet viennozīmīgi, ja viņš pārvarētu pirmās kārtas, būtu viens no skatītāju mīluļiem. Tāpēc bukmeikeri uzskata viņu arī par vienu no favorītiem jeb “tumšo zirdziņu”, kurš pie veiksmīgām sakritībām varētu pretendēt uz labāko četrinieku.

Divpadsmit finālā jau iekļuvušie dalībnieki ir ļoti atšķirīgi stila, izpildījuma un žanra ziņā, un arī prognozēt viņu panākumus var izrādīties sarežģīti, tomēr augstākās izredzes pēc “Betsafe” bukmeikeru aprēķiniem šobrīd ir Diānai Paško, duetam “The Gardens” un Dagnim Roziņam.

Savukārt četriem “rezerves kandidātiem” piešķirti šādi koeficienti: Akvelīnai Mārtinsonei – 2.50, Kevinam Dilanam Feunangam – 1.90, “CA Band” – 15.00, bet Aleksam Silveram – 4.00.


Divpadsmit finālā jau iekļuvušie dalībnieki ir ļoti atšķirīgi stila, izpildījuma un žanra ziņā. Tev iespējams prognozēt, kurš no viņiem uzvarēs “X Faktorā”.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...