Šovā “Gatava pārvērtībām” sieviete, šķiroties no garajiem matiem, nespēj valdīt asaras

07-03-2019
Kadrs no video

Kadrs no video

Trešdienas, 6. marta, vakarā TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots šova ”Gatava pārvērtībām” kārtējais raidījums. Šajā reizē vienai no šova dalībniecēm ceļš uz jauno imidžu izrādījās īpaši emocionāls pārdzīvojums.

Stiliste Žanna Dubska šajā reizē uzņēmās visai sarežģītu uzdevumu – viņas izvēlētā 21 gadu vecā Lana Petrokaite no Bauskas pēc bērniņa piedzimšanas vairs nespēja kontrolēt savu svaru. Sievietes ēšana paradumi it kā neesot mainījušies, bet svars tikai nācis un nācis klāt. Nu tas pieaudzis līdz gandrīz 80 kilogramiem, lai gan pirms bērniņa ieņemšanas Lana svērusi 55.

Taču emocionāls pārdzīvojums Lanai izrādījās nevis cīņa ar lieko svaru sporta zālē, bet frizētavas apmeklējums.

Lana nebija gatava atvadīties ne no sava dabiski bālā matu toņa, ne arī no meitenīgās zirgastes. Šķiroties no ierastajām garajām matu cirtām, jaunā sieviete nespēja valdīt asaras.

loading...

1 Comment

  1. Kritika 07.03.2019 at 20:50 - Atbildēt

    Frizūrai nav nekāda vainas,bet varēja būt kāds spilktāks tonis, nevis pelēkais ( izskatās veva, nepiestāv)… Bet tas abģėrbs ir drausmïgs!!!!! Tas dzeltenais paltraks ar svītraino melnbalto jaku ,horizontālās svītras meiteni pataisa vēl apaļīgāku…
    Šoreiz pārvērtības nav izdevušās…
    Man žēl meitenes, kuru pataisīja par putna biedēkli . Ieteiktu ,iet pārkrāsot matus uz dzīvāku akcentu un nomainīt šīs nenomālo jaku