Šonakt – Pilnmēness. Kuras horoskopa zīmes to izjutīs visvairāk?

15-08-2019

Pilnmēness vienmēr ir enerģētiski ļoti uzlādēts mirklis, kad var atrisināt šķietami neatrisināmas problēmas.

Agrāk iesāktas lietas sasniedz kulmināciju – gan tās, kas sāktas jaunā mēnesī, gan pusgadu iepriekš uzsāktās. Parādās spēki un izlēmīga izdarīt to, ko nevarēji iepriekš.

Pilnmēness norisināsies progresīvākajā un ekstravagantākajā zīmē – Ūdensvīrā – notikumi būs saistīti ar dzīves atjaunošanos un jaunu noteikumu ieviešanu. Parādīsies iespēja kaut ko pabeigt un sākt nākamo posmu vai pāriet jaunā situācijas izpratnes līmenī.

Veneras klātbūtne pašreizējā Pilnmēnesī norāda, ka visas norises pamatā būs saistītas ar privāto dzīvi vai naudas jautājumiem.

Psiholoģiskā līmenī parādīsies iespēja atšķirt būtiski svarīgas lietas no vienkārši patīkamām un ērtām, bet ne nepieciešamām.

Lai labāk izprastu sevi, šodien labāk atrasties nevis vienatnē, bet grupā. Komunicējot ar cilvēkiem, būs vieglāk izprast sevi un savu vietu pasaulē.

Kuras horoskopa zīmes to izjutīs visvairāk?

Auns
Atjaunošanās skar draugus un draugu grupas. “Apgaismība” parādīsies kolektīvas darbības laikā. Var beigties attiecības ar vienu grupu, bet sākties – ar citu.

Vērsis
Noslēgsies kāda darījumu jautājuma risināšana. Tu pāriesi jaunā profesionalitātes līmenī. Savu vajadzību aptveršana notiks darba jautājumu risināšanas ietvaros. Iespējama aiziešana no bezperspektīva darba.

Dvīņi
Tavā pasaules uzskatā iespējams īsts apvērsums. Tu atteiksies no novecojošām morāles un ētikas normām un sajutīsi, ka vajadzīgi jauni atbalsta punkti. Praktiskajā jomā tuvināsies cilvēkiem, kas iepriekš šķitusi nesaprotami un tāli.

Vēzis
Pilnmēness saasinās iekšējo trauksmi un psiholoģiskos kompleksus. Labākais laiks kopā ar psihologu risināt sevis apzināšanās jautājumus. Praktiskā līmenī beigsies kādas finansiālas attiecības, atrisināsies ar naudu saistīts jautājums vai īpašumu sadalīšana.

Lauva
Saasināsies attiecības ar svarīgiem jautājumiem. Parādīsies izpratne par to, kā dzīvesbiedrs vai biznesa partneris ietekmē tavu dzīvi. Mainīsies uzskati par to, kāds partneris tev vajadzīgs. Noslēgsies kāds darījums.

loading...