Šodien Ziedu Pilnmēness Strēlnieka zīmē. Ko tas nozīmē?

29-05-2018

pilnmeness


29. maijā Pilnmēness iestājas Strēlnieka zīmē, atgādinot, lai skatāmies uz visu plašākā perspektīvā, vēsta astrologi.

Iztēlojies, kā tava dzīve izskatītos no pavisam cita skatpunkta. Iztēlojies, ka domā par lietām, kas tevi skumdina un mulsina un redzi tajās jaunas iespējas un piedzīvojumus.

Tas viss var notikt ar tevi, ja pareizi izmantosi šī Pilnmēness enerģiju. Ja visu izdarīsi pareizi, ir liela iespēja, ka varēsi radīt savā dzīvē kaut ko pavisam jaunu un nebijušu.

Tu spēsi padarīt plašāku savu sirdi un prātu un paskatīties uz visu it kā no putna lidojuma. Velti minūtīti laika, lai koncentrētos uz savu dzīves ceļojumu, kāds tas bijis līdz šim. Abstrahējies no ikdienas drāmas kaut uz mirkli un padomā, ko esi uzzinājis šajā laikā un cik spēcīgs kļuvis.

Nosvini savus triumfus un uzvaras, pasmejies par kļūdām un atzīsti, ka tev joprojām ir, ko mācīties!
Paskaties uz savu lielisko dzīvi kā uz svētību, kā brīnišķīgu stāstu, unikālu un īpašu dāvanu.
Pēc tam, kad būsi “atgriezies uz Zemes”, pavaicā pats sev: ko es vēlos darīt tālāk? Kādus nākamos soļus jāsper, lai iegūtu jaunas iespējas?

Strēlnieka enerģija ir saistīta ar domāšanas paplašināšanu. Ja ir kaut kas tāds, ko sen gribēji izdarīt, vietas, kuras tiešām gribi redzēt, vai jauna ideja, kuru vēlies īstenot – ir īstais brīdis pamest komforta zonu un atklāt šīs jaunās iespējas.

Šis Pilnmēness, ko dēvē arī par ziedu Pilnmēnesi, sapurinās tevi, notrauks putekļus ikdienas rutīnai un ļaus pacelties spārnos.

Avots: “Esotericblog”

loading...