Šodien sākas Jaunmēness laiks. Kā tas ietekmēs katru no mums?

13-01-2021

Astrologi prognozē, kā janvāra jaunā mēness periods ietekmēs katru horoskopa zīmi.

Auns

Aunam šis laiks jāpavada maksimāli aktīvi. Uzdrošinies sākt jaunas iepazīšanās, dari kaut ko savam priekam un pievērsieties romantiskām sarunām. Būsi veiksmīgs naudas lietās, var pat iegūt lielu summu.

Vērsis

13. janvāris ir lielisks datums, lai censtos realizēt iepriekšējos plānus. Vērsis var uzsākt remontdarbus un uzlabot dzīves apstākļus. Labvēlīgas visas lietas, kas saistītas ar projektēšanu, zemi vai būvniecību.

Dvīņi

Jauns mēness ir lieliska mēness fāze Dvīņiem, kas sapņo uzlabot materiālo stāvokli. Izmantojiet aktīvās divarpus dienas, jo enerģētiskās rezerves pietiks, lai vienlaikus nodarbotos ar vairākām lietām. Jūs izpaudīsiet sevi dažādās jomās.Vēzis

Jaunmēness dienā pastāv risks stipri sastrīdēties ar kādu ģimenes locekli. Labāk nedoties uz romantiskiem randiņiem, atteikties no draudzīgām sarunām un diskusijām. Pavadiet laiku mājās un baudiet kaut ko vienatnē.

Lauva

13. janvāris Lauvām var šķist neticami smaga diena. Horoskops saka, ka var rasties grūtības materiālajā ziņā. Esiet gatavi tam, ka jaunā simpātija romantiskā ziņā sagādās vilšanās.

Jaunava

Jauna mēness fāzē astroloģiskā prognoze iesaka Jaunavai nepārslogot sevi. Īpaši svarīgi saglabāt stabile nervu sistēmu, citādi nebūs ilgi jāgaida uz stresu un nervu sabrukumu. Pilnvērtīgi atpūties un izgulies.

Svari

Pastāv varbūtība, ka Svariem šodien nav izdevies panākt ievērojamus rezultātus. Strauji samazināsies fiziskā aktivitāte, kā arī radīsies varbūtība iekrist depresīvā stāvoklī. Ar cilvēkiem labāk nekomunicēt, jo grūti atrast kopīgu valodu.

Skorpions

Skorpionam 13. janvārī labāk noskaņoties uz mieru, mīlestību un paklausību, izvairīties no konfliktiem un strīdiem. Vakarā atpūtieties un pavadiet laiku ar patīkamiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Plānu sastādīšanai labvēlīgs datums. Strēlnieks var pārdomāt darba stratēģiju, doties uz romantisku satikšanos vai arī pavadīt laiku intelektuālā sarunā. Jums ir vajadzīga interesantu un pievilcīgu cilvēka sabiedrība.

Mežāzis

Janvāris – neveiksmīga diena naudas jomā. Astroloģiskā prognoze nemudina Mežāzi izrādīt pārmērīgu aktivitāti un nodarboties ar investīcijām. Liela varbūtība, ka jūs tikai pasliktināsiet lietu stāvokli. Labāk sazinieties ar priekšnieku, citādi radīsies strīds.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram Jaunmēness var kļūt par kritisku periodu, kad vislielākie draudi uzbrūk materiālajam stāvoklim. Pievērsiet uzmanību vērtīgām lietām, jo pastāv risks tās zaudēt vai tikt apzagtam. Sekojiet naudai un neparakstieties uz dokumentiem pirms to rūpīgas izlasīšanas.

Zivis

Zivīm iespējamas nepatīkamas situācijas. Var izraisīties strīds par ģimenes budžetu ar otro pusīti. Labāk pavadīt šo dienu vienatnē.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas JANVĀRĪ. Ko stāsta mēness kalendārs?

Kā gadu sāksi… Intuitīvs tests JANVĀRIM

Naktī uz 19. janvāri pat krāna ūdenim piemītot brīnumains spēks

loading...