Slimības ietekmē Mēness. Kurās fāzēs vieglāk saslimt, kurās – izārstēties?

28-07-2018

sieviete_meness1

Kad cilvēks saslimst, viņam šķiet, ka slimība uzbrukusi pēkšņi. Taču izrādās, ka tās parādīšanos un attīstību var prognozēt.

Visbīstamākie cilvēka veselībai ir ceturtais, septītais un divpadsmitais mēnesis pēc dzimšanas dienas – tieši šajā laikā ir visvieglāk saslimt, jo organisms ir ļoti uzņēmīgs pret apkārtējo vidi.

Trīs svarīgākie mēneši gadā
Mēs visi esam raduši dzīvot noteiktā ritmā: no rīta ceļamies, ejam uz darbu, pievakarē atgriežamies mājās, ēdam, rosāmies, ejam gulēt. Mums šķiet, ka tikpat stabili strādā arī organisms. Taču patiesībā ķermenis bieži vien dzīvo daudz pilnvērtīgāk par savu saimnieku. Tas dienas laikā pagūst pārbaudīt visu iekšējo orgānu darbību un iespēju robežās to līdzsvaro.

Turklāt periodiski tas savu darbošanos mēdz pārskaņot, pielāgojoties apkārtējās vides apstākļiem.

Tā, piemēram, notiek ik pavasari un rudeni, kad organisms pārorientē savu darbību atbilstoši gada ritmam. Šo procesu varētu salīdzināt ar teicami noregulētu ražotni, kad kāds atsevišķs posms allaž tiek remontēts, lai visa ražotne spētu strādāt bez apstājas.

Ceturtajā, septītajā un divpadsmitajā mēnesī pēc dzimšanas dienas organisma iekšējās rezerves tiek izmantotas ļoti svarīgu iekšējo uzdevumu risināšanai.

Ceturtajā mēnesī organisms pārorganizē iekšējo vielmaiņu, septītajā – noregulē līdzsvaru starp visiem iekšējiem orgāniem, bet divpadsmitajā mēnesī nopietni ķeras pie iekšējo orgānu attīrīšanas no uzkrātajiem sārņiem un toksīniem, lai sagatavotos pārejai uz jaunajiem ritmiem, kas iestāsies tūlīt pēc kārtējās dzimšanas dienas.

Šo problēmu risināšanai tiek izmantotas praktiski visas iekšējās rezerves, tāpēc organisms maz uzmanības velta tam, kas notiek apkārt. Rezultātā nepareiza režīma gadījumā cilvēks šajā laikā viegli saslimst pat no niecīgas saaukstēšanās vai arī negaidīti par sevi atgādina kāda sena hroniska kaite.

Tikpat noslēpumaini kā parādījusies, norit arī pati slimība, kaut gan patiesībā nekā mīklaina tajā nav. Slimības gaitu ir viegli prognozēt, jo tā pilnībā atkarīga no…
Mēness stāvokļa debesīs brīdī, kad cilvēks saslimst. Lai saprastu, kāpēc notiek tieši tā, un pieņemtu šo patiesību, kas bija zināma jau senajām civilizācijām, jāieklausās savā organismā.

Šķir nākamo lapu un lasi, kas ir noslēpumainais “amu”!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...