Skumji. Ar vēzi slimā Zavorotņuka raksta testamentu

25-09-2019


Četrdesmit astoņus gadus vecā seriāla “Mana mīļā aukle” zvaigzne Anastasija Zavorotņuka, kurai diagnosticēts neārstējams smadzeņu vēzis, pēc ilgāka komā pavadīta laika nākusi pie samaņas un parakstījusi testamentu, vēsta Krievijas plašsaziņas līdzekļi.

Notāru pie aktrises atveduši viņas tuvinieki, un viņš palīdzējis Zavorotņukai ar testamenta tapšanu. Aktrise, izmantojot brīdi, kad ir pie samaņas, parakstījusi vairākus svarīgus dokumentus.

Ģimene šīs ziņas nav komentējusi; ar žurnālistiem runā tikai daži avoti slimnīcā, pāris draugi un paziņas.

Kaimiņvalsts mediji uzzinājuši, ka Zavorotņukai ir smadzeņu vēzis pēdējā stadijā, aktrise nonākusi reanimācijā, komā, un viņas dzīvība ir nopietni apdraudēta. Par 48 gadus vecās aktrises veselības problēmām sāka runāt vasarā, kad viņa pēkšņi krietni pieņēmās svarā. Medijiem no Anastasijas paziņām izdevās uzzināt, ka viņai esot nopietna diagnoze – smadzeņu vēzis. Taču aktrises pārstāvji tolaik pavēstīja – nē, tādas diagnozes nav.

Zavorotņuka sūdzējusies par biežām galvassāpēm un nelabumu no rītiem, bet pati uzskatījusi, ka tas no stresa un pārpūlēšanās – seriāla “Mana mīļā aukle” zvaigznei darba netrūka. Taču, kad pretsāpju līdzekļi vairs nav līdzējuši, nācies vērsties pie speciālistiem, kas konstatējuši – pēc palīdzības viņa griezusies par vēlu.

Augustā aktrises vārds vairs nebija atrodams teātra izrāžu pieteikumos, nācās meklēt palīdzību pie speciālistiem Polijā. Bet pēc atgriešanās dzimtenē Zavorotņuku sāka aprūpēt kādā Maskavas privātklīnikā, kur ārsti nogādājuši aktrisi mākslīgajā komā un pieslēdza plaušu elpināšanas aparātu.

Anastasijai esot veiktas jau divas operācijas, no komas viņa modusies, un viens no Anastasijas draugiem – žurnālists Sergejs Majorovs – paudis cerību, ka viss vēl aktrisei var beigties labi.

loading...

1 Comment

  1. nikos 26.09.2019 at 02:31 - Atbildēt

    Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – https://bitly.su/savebox Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!s