Šķiršanās horoskops. Kā katra zodiaka zīme aiziet no attiecībām

11-09-2020

zodiaks_paris1


Kāds vispusīgi argumentē savus centienus pārtraukt romānu, cits speciāli sarīko skandālu, lai aizietu skaļi un zīmīgi, bet kāds cits vienkārši izgaist plašajās tālēs, nesniedzot nekādus paskaidrojumus. Ir arī tādi, kuri paši neaiziet, bet turas pie attiecībām līdz pēdējam, kamēr partneris nepieliek punktu. Lielā mērā tas atkarīgs no piederības tai vai citai zodiaka zīmei.

Auns (21.marts — 20.aprīlis)
Auni no apnikušajiem mīļākajiem šķiras izlēmīgi. Viņi skaļi un skaidri paziņo par saviem nodomiem un uz visiem laikiem izsvītro bijušos partnerus no savas dzīves. Ja šīs zīmes pārstāvis nogurst no sava mīļotā, zaudē par viņu interesi, pārstāj viņu gribēt, tad neredz jēgu tērēt viņam savu laiku. Tieši tāpēc Auni reti paliek draudzīgās attiecībās ar tiem, ar kuriem pārgulējuši un satikušies. Viņus nesaista pagātne, viņi ir vērsti uz nākotni un nevelk līdzi to, kas sevi ir izsmēlis.

Vērsis (21.aprīlis – 20.maijs)
Vērši attiecības izbeidz diezgan taktiski. Viņi neaiziet uzreiz, bet sāk pakāpeniski attālināties – retāk zvana un atbild uz zvaniem, cenšas nepieļaut intīmu tuvību, pārstāj aicināt partnerus sev līdzi uz dažādiem pasākumiem un ciemos pie radiniekiem.

Dvīņi (21.maijs – 21.jūnijs)
Dvīņi sarauj attiecības ar skaļu skandālu, apsūdzībām, pretenzijām. Viņi aplej apnikušos mīļākos ar netīrumiem, atceras visu negatīvo, kas noticis mīlas sakara laikā. Šīs zīmes pārstāvjiem ļoti nepatīk justies vainīgiem, tāpēc galīgo sarunu par šķiršanos veido tādā veidā, lai pārliecinātu sevi un viņu pamesto cilvēku, ka viņš pats visu sabojājis un ka viņš ticis paciests, cik ilgi varēts, taču turpmākām attiecībām vairs nav spēka.

Vēzis (22.jūnijs – 22.jūlijs)
Vēži ārkārtīgi pieķeras saviem mīļākajiem un viņiem ļoti nepatīk aiziet pirmajiem, tāpēc viņi līdz pēdējam turas pie attiecībām, meklē jaunus saskares punktus, cenšas saglabāt to, kam jau iztērējuši daudz laika. Tāpēc parasti Vēži ir tie, kurus pamet. Taču pat tad, ja Vēzis pats izbeidz romānu, viņš neizsvītro bijušo partneri no savas dzīves, periodiski viņam zvana, palīdz, apsveic svētkos un cenšas saglabāt draudzīgas attiecības.

Lauva ( 23.jūlijs – 22.augusts)
Lauvas ar apnikušajiem mīļākajiem nešķiras uz visiem laikiem. Viņiem nekas nav iebilstams pret draudzīgu attiecību uzturēšanu un dažkārt – nodarbošanos ar seksu. Pat tad, ja mīlas sakars ir atstājis negatīvas atmiņas, Lauvas ātri piedod bijušajiem partneriem. Tomēr šīs zīmes pārstāvji necieš, kad tie, kurus viņi pametuši, sāk traucēt veidot jaunas attiecības. Tad viņi sadusmojas un pret bijušo partneri vērš apvainojumus un apsūdzības.

Jaunava (23.augusts – 22.septembris)
Jaunavas attiecības pārtrauc smagi gan sev, gan cilvēkam, ko tās pamet. Pat tad, ja Jaunavas otru cilvēku vairs nemīl un viņš neizraisa seksuālu interesi, šīs zīmes pārstāvji turpina uzskatīt viņu par savu īpašumu, tāpēc nevar reizi par visām reizēm pielikt attiecībām punktu. Jaunavas pastāvīgi atgādina par sevi – zvana, raksta īsziņas, izseko pamesto partneri caur kopīgiem draugiem. Turklāt bieži sarunas ar bijušajiem partneriem beidzas ar strīdu, jo Jaunavas nav spējīgas iztikt bez pretenzijām un moralizēšanas.

Svari (23.septembris – 22.oktobris
Svariem šķirties nepatīk, bet viņus pašus bieži pamet. Pēc savas gribas Svari sarauj attiecības tikai tajā gadījumā, ja iemīlas kādā citā, zaudē galvu un sapņo sākt jaunu dzīvi. Tad viņi, atvainojoties un sarkstot, piedāvā esošajam partnerim palikt draudzīgās attiecībās un lūdz neturēt uz viņu ļaunu prātu, pieliek attiecībām punktu, turklāt atklāti pastāsta par šķiršanās iemesliem. Svari cer uz sapratni, bet pašu šķiršanās procesu cenšas padarīt mazāk sāpīgu tam, kuru pamet.

Skorpions (23.oktobris – 21.novembris)
Skorpioni pamet apnikušus mīļākos strauji un diezgan ļauni. Viņi neizturas delikāti un nemēģina rūgto tableti padarīt saldāku, bet tiešā veidā paziņo, ka mīlas sakars ir beidzies. Šīs zīmes pārstāvjiem ir dziļi uzspļaut uz to cilvēku jūtām, kurus viņi vairs negrib redzēt sev līdzās, tāpēc Skorpioni, paziņojot par šķiršanos, izmanto sev raksturīgo sarkasmu un cinismu. Tiesa, dažkārt Skorpionos tomēr pamostas sirdsapziņa un viņi cenšas kaut kādā veidā palīdzēt nokārtot pamesto partneru personīgo dzīvi.Strēlnieks (22.novembris – 21.decembris)
Strēlnieki reti pārtrauc attiecības uz visiem laikiem. Viņi atstāj sev iespēju atgriezties, tāpēc tur eksmīļākos savā tuvumā, piešķirot viņiem draugu statusu. Lai gan Strēlnieki bieži saved savus bijušos kopā ar cilvēkiem, ar kuriem pamestie varētu veidot pāri, viņi regulāri filtrē ar eksmīļākajiem un pat ievelk viņus gultā draudzīgam seksam. Bet tad, kad Strēlnieki jūt, ka viņus grib pamest, viņi paši ātri un uz visiem laikiem pazūd, cenšoties izvairīties no pazemojuma.

Mežāzis (22.decembris – 19.janvāris)
Mežāži pirms šķiršanās ar cilvēku, kuru vairs nemīl, ilgi, cītīgi un izsmeļoši skaidro, kāpēc vairs nevēlas būt ar viņu kopā. Viņu izteikumi ir stingri argumentēti, sakņoti faktos un piemēros, pretenzijas rūpīgi pārdomātas. Pēc šādas sarunas pamestajam cilvēkam bieži rodas nevis aizvainojums, bet atvieglojuma sajūta, ka viss beidzot ir beidzies un var būvēt sev jaunu dzīvi.Ūdensvīrs (20.janvāris – 18.februāris)
Ūdensvīriem nepatīk skaidrošanās un smagas sarunas, tāpēc parasti viņi vienkārši izgaist no mīļāko dzīves, atstājot aiz sevis neizpratni un aizvainojumu. Šīs zīmes pārstāvji sarauj visus kontaktus, dažkārt pat maina telefona numuru vai iekļauj bijušos partnerus “melnajā sarakstā”. Ūdensvīriem pārāk dārga ir izvēles brīvība un laiks, lai viņi uzklausītu to cilvēku pretenzijas, kurus viņi pametuši. Un pat tad, ja kādā brīdī Ūdensvīri nožēlo šķiršanos, viņi attiecības ar bijušo partneri atjauno ļoti reti.

Zivis (19.februāris – 20.marts)
Zivīm nepatīk pieņemt lēmumus, tāpēc tās vilcinās ar šķiršanos, nesaka “nē”, piekrīt satikties. Taču paši neierosina komunikāciju ar apnikušajiem mīļākajiem, cenšas izvairīties no taktiliem un seksuāliem kontaktiem, izturas atturīgi un vēsi. Zivis dara visu, lai tas, kuru vairs nemīl, pats pieliktu punktu un beidzot atstātu tās mierā.

loading...

1 Comment

  1. lilian nikky 13.01.2020 at 17:02 - Atbildēt

    Mans vārds ir Lilian N. Šī ir ļoti dzīvespriecīga diena manā dzīvē, pateicoties Dr.saguru man sniegtajai palīdzībai, palīdzot man atgriezt savu bijušo vīru ar savu burvju un mīlestības burvestību. Es biju precējusies 6 gadus, un tas bija tik briesmīgi, jo mans vīrs mani tiešām krāpās un meklēja šķiršanos, bet, kad es sastapos ar Dr.saguru e-pastu internetā par to, kā viņš ir palīdzējis tik daudziem cilvēkiem atgūt viņu bijušos un palīdzēt noteikt attiecības. un padarīt cilvēkus laimīgus viņu attiecībās. Es viņam izskaidroju savu situāciju un pēc tam meklēju viņa palīdzību, bet par pārsteigumu viņš man teica, ka viņš man palīdzēs ar lietu, un šeit es svinu svētkus, jo mans vīrs ir mainījies pilnīgi uz labu. Viņš vienmēr vēlas atrasties man blakus un neko nevar darīt bez manas tagadnes. Es tiešām izbaudu savu laulību, kādi lieliski svētki. Es turpināšu liecināt internetā, jo Dr.saguru ir patiesi īsts pareizrakstības runātājs. VAI VAJADZĒT PALĪDZĒT, KAD KONTAKTI KONTAKTI SAGURU TŪLĪT PIE EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com vai WhatsApp +2349037545183 Viņš ir vienīgā atbilde uz jūsu problēmu un liek jums justies laimīgam savās attiecībās. Un viņa ideāls arī 1 LOVE SPELL 2 WIN EX BACK 3 Sieviešu augļi 4 VEICINĀŠANAS SPELL 5 AIZSARDZĪBAS SPELL 6 BIZNESA SPELL 7 LABAS DARBA SPELL 8 LOTERIJAS SPELL un TIESAS LIETAS SPELL.