Šīs zodiaka zīmes aprīļa otrajā pusē gaida lielas pārmaiņas!

12-04-2019

horoskops_aprilim


Šodien pastāstīsim, kādas pārmaiņas gaida dažādas zodiaka zīmes aprīļa otrajā pusē un maija sākumā un kuras zīmes tās skars visvairāk.

SKORPIONS
Skorpioni, jums aprīļa otrā puse un maija sākums būs ievērojams ar to, ka agrāk ieguldītie pūliņi sāks atmaksāties, investīcijas nest augļus un normalizēsies ne tikai darba joma, bet arī attiecības ģimenē. Vērts paskatīties uz dzīvi gaišāk un gatavoties labiem notikumiem.

Kopumā dzīvē gaidāms pavērsiens uz labo pusi, tāda kā baltā svītra, kas jūs noteikti iepriecinās. Dariet labus darbus un liktenis jūs noteikti apbalvos!

VĒZIS
Vēži kļūs veiksmīgāki savā tuvākajā apkārtnē, darbā un ģimenē. Dzīve normalizēsies, šķiet, pirmo reizi ilgākā laika periodā, kas ļoti ievērojami atspopguļosies noskaņojumā.

Priekā dalīsieties ar draugiem un tuviniekiem. Beidzot izdosies īstenot plānoto, galvenais, izturieties pret to nopietni un dariet visu iespējamo, lai gūtu panākumus, tad arī liktenis atbildēs ar tādu pat nostāju.

Nebaidieties no pārmaiņām, esiet tām gatavi – var notikt daudz kas, bet tas būs uz labu!

loading...

3 Comments

 1. Сергей 13.04.2019 at 00:15 - Atbildēt

  Бpocить кypить нaвceгда всего за день? Лeгкo, нo только этим дедовским методом – http://bit.ly/lastsig Излeчит дaжe опытных курильщиков с 30-40 летним стажем. Кypил 26 лет пo пaчкe-полторы вдeнь, но бросил без физический и моральных усилий за 1 день!xx

 2. aizdevumus 13.04.2019 at 01:33 - Atbildēt

  Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10 000,00 līdz €50 000 000,00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

  WhatsApp vai zvaniet : +1201865546

 3. ~Lelde~ 13.04.2019 at 08:25 - Atbildēt

  Ir sācies īstais pavasaris, dienas kļuvušas garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
  Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas MegaMillions izlozei, kur Džekpotā nākošajā izlozē tiks izspēlēti 157 miljoni dolāru, un jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.