Šīs horoskopa zīmes vasarā varēs izlabot savas kļūdas. Sāc visu no sākuma!

09-07-2019

Foto – Pixabay


Kamēr citi bauda vasaru, daži mokās ar domām par šķietami neatgūstamo. Bet nesteidzies ar secinājumiem, jo tieši šovasar daudzas kļūdas būs labojamas.

Vasaras vidus sniedz tādu iespēju – mainīt iespējams praktiski visu. Apbrīnojama iespēja, kas gadās ne jau katru gadu.

Zvaigznes vasaras vidū patiešām būs ļoti labvēlīgas. Pat ja kaut kas noticis tavas vainas dēļ, tu vari to izlabot. Un pati dzīve tev dod iespējas rast izeju no jebkuras situācijas.

Skorpions
Skorpioni varēja visai nežēlīgi izrīkoties ar tiem, kurus mīl. Skorpions var gadiem dāvāt tikai siltumu, bet pēc tam sāpīgi iedzelt.

Tā ir tavas zīmes īpatnība, bet citiem to nepaskaidrosi. Bet vēl Skorpioniem raksturīgi apvainoties un neko nedarīt, mocīties pašpārmetumos, kad pietiktu ar vienkāršu atvainošanos.

Un, lūk, vasaras vidū tāda iespēja parādīsies. Ja tu pēc kāda ilgojies vai kāda priekšā kauns, pienačis laiks vienkārši to pateikt – un viss atkal būs kārtībā.

Strēlnieks
Strēlnieks varēja pēkšņi pārtraukt attiecības ar kādu sev svarīgu cilvēku. Toreiz šķita, ka tas ir principa jautājums, bet tagad emocijas atkāpušās fonā, un tu saproti, ka esi zaudējis ko nozīmīgu.

Tev ir grūti atzīt šo kļūdu, bet vēl grūtāk – atsākt kontaktēties, bet tev viss izdosies.

Jaunava
Garām palaistas iespējas, kuras vairs neceri izlabot – lūk, kas jau ilgu laiku nomāc Jaunavu. Tev šķiet, ka agrāk tev veicās labāk, bet tu visu palaidi garām, un tagad vairs nav uz ko cerēt. Bet velti.

Jo šovasar un rudens sākumā zvaigznes tev gatavas dāvāt to, kas visvairāk vajadzīgs. Tāpēc mazāk skaties pagātnē, un šoreiz nepalaid garām svarīgāko.

loading...