Sīpols ar cukuru, vilnas dzija. Neparasti tautas līdzekļi labi ārstē sastiepumu

16-05-2019

sipols

Saišu un cīpslu sastiepums ir audu mikroplīsums, kas var izprovocēt sāpes, uztūkumu un asinsizplūdumu. Tas obligāti jāārstē, citādi sastiepums var kļūt par īslaicīgas, bet dažkārt ilgstošas darbnespējas vai pat invaliditātes cēloni.

Oficiālā medicīna pirmām kārtām iesaka sāpošajai vietai uzlikt mīkstu (marles) vai ģipša fiksējošu apsēju, bet pēc tam (5–14 dienām) iziet ārstnieciskās fizkultūras un masāžas kursu.

Taču, ja sastiepums nav stiprs (bez uztūkuma un asinsizplūduma), to var izārstēt arī ar tautas medicīnas receptēm.

* Nelielu sasmalcinātu sīpolu piestiņā saberž ar ēdamkaroti cukura. Putriņu ietin vairākās kārtās salocītā marlē, pieliek sāpošajai locītavai, piesaitē un apsien vilnas šalli.

* Sastiepumu var izārstēt arī ar vilnas dziju, vēlams – sarkanas krāsas. Dzīparu vairākas reizes aptin iekaisušajai locītavai, un jau pēc 2–4 dienām sāpes pāries.

* Mazināt sāpes palīdz arī bioloģiski aktīvo punktu masāža. Šāds punkts atrodas bedrītē starp virslūpu un degunu. Ar saliekta rādītājpirksta kauliņu tas 10–20 reizes jāmasē pulksteņa rādītāja un tikpat reižu – pretējā virzienā.

loading...

1 Comment

  1. jan 17.05.2019 at 09:46 - Atbildēt

    Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.do/mklat – Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!