Šīm horoskopa zīmēm ir zelta sirds. Kuras tās ir?

20-06-2020

Foto – Pixabay

Ūdensvīrs
Ūdensvīrs nav no tiem cilvēkiem, kuri atklāti izrāda savas jūtas, bet tā ir vishumānākā zīme. Viņi alkst dāvāt laimi visai pasaulei, un laime citu acīs ir galvenais mērķis, ko viņi sev izvirza.

Nē, tas nav populistisks gājiens, lai iegūtu sekotājus un pielūdzējus.

Ūdensvīrs patiesi tic: ja cilvēki atbalsta un palīdz viens otram, tie samazina ļaunumu, kas neizbēgami pastāv sarežģītajā pasaulē, kurā mēs dzīvojam.

Ūdensvīrs atbalsta visas lielās humanitārās un labdarības lietas, aizsargā pērtiķus, cīnās pret nelikumībām vai apkārtējās vides piesārņojumu.

Strēlnieks
Strēlnieka optimisms ir viņa superspēks. Viņš mīl dzīvi, cilvēkus un zina, kā baudīt visu, kas viņu ieskauj. Vai tas nav eņģeļu darbs – iemācīt mums savstarpējo mīlestību, laipnību un spēju “noķert” brīdi?

Raizes nevienam nav palīdzējušas, jo tās nes negatīvas vibrācijas, kas padara cilvēku slimu, nevis ārstē. Tikai ar mīlestību mēs varam palīdzēt arī citiem!

Strēlnieks ir vislabākais. Viņam ir liela sirds, viņš ir dāsns un dod, neko neprasot pretī. Tikai jūsu laimi! Jautrs, gādīgs un mīlošs, Strēlnieks seko saviem noteikumiem un normām, bet nekādā gadījumā neuzspiež tos citiem.

Viņš ir tik daudzpusīgs, ka saprot un pieņem visus cilvēkus. Jo viņam ir zelta sirds!

Strēlnieks vienmēr aizstāvēs savu draugu, pat ja nepiekrīt viņa viedoklim.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Šajās horoskopa zīmēs dzimušie vīrieši precas vairāk nekā divreiz. Nebrīnies par to!

Domāšanas horoskops. Par ko katru minūti domā katra zodiaka zīme?

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...