Šīm horoskopa zīmēm ir zelta sirds. Kuras tās ir?

20-06-2020

Foto – Pixabay

Jaunava
Nav labāku cilvēki nekā zodiakālās Jaunavas, tā ir viņu eņģeļu klātbūtne. Ja tās nav jūsu dzīvē, Jaunava palīdzēs to labot.

Bez liekiem strīdiem, bez taisnošanās un bez nepieciešamības nogludināt vainu. Jo pats fakts, ka jūties mierīgāks un veiksmīgāks pēc viņas iejaukšanās, ir vislielākā balva.

Turklāt Jaunava ir ļoti līdzjūtīga, rūpīga un noklausās visas jūsu problēmas ar atvērtajām acīm, rokām, bet visvairāk – ar sirdi.

Protams, Jaunava dos padomu neatkarīgi no tā, vai jūs to lūdzat vai ne. Bet viņa ir tik sirsnīga un nesavtīga, ka jūs nevarat dusmoties uz viņas iejaukšanos jūsu darīšanās.

Svari
Svaru būtība ļauj izārstēt citus no slikta noskaņojuma un bezcerīguma sajūtas, kas cilvēkus bieži pārņem grūtos brīžos.

Viņi ir šeit, lai jūs atkal pasmaidītu, ticētu, ka dzīve ir laba un ka nekas nav zudis pilnībā, kamēr mums ir saule, zvaigznes, jūra, zeme un svaigs gaiss.

Viņu humors ir uzmundrinošs, skurbinošs un ļoti lipīgs. Saskarsmē ar kaut ko svarīgu uzmanība pilnībā koncentrējas uz šo cilvēku, un tas rada nozīmīguma sajūtu.

Turklāt Svari nekad nespriež par citu rīcību, bet pieņem cilvēkus gan ar viņu labajām īpašībām, gan trūkumiem. Tas arī palīdz citiem pieņemt sevi tādu, kādi viņi ir, un cīnīties pret saviem dēmoniem. Vai tā nav zelta sirds pazīme?

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...