Šīm četrām horoskopa zīmēm SEPTEMBRĪ padosies viss!

08-09-2020

Labi, kad viss, ko dari, izdodas viegli. Vai galu galā saņemat vairāk, nekā aprēķinājāt. Bet, ja piedevām veicas vēl arī citās lietās, tad tas ir brīnišķīgi! Pārbaudiet, vai jūs piederat zodiaka zīmēm, kurām septembrī vareni veiksies dažādās dzīves jomās!

1. JAUNAVA

Visveiksmīgākās septembrī būs Jaunavas, lai arī pašām būs mazliet jāpacenšas, lai viss notiktu.
Septembra sākumā veiksme Jaunavas pārsteigs negaidīti, un pārmaiņas būs ļoti labas.

Otrais veiksmes periods ir 9. un 10. septembris. Jupitera un Saules trins Jaunavā ļaus sasniegt pasakainus rezultātus jebkurā lietā.

14. un 15. septembrī Jaunavas tiks galā ar jebkuru grūtu uzdevumu, kuru uzņemsies. Viņu spēks aizslaucīs jebkurus šķēršļus. Turklāt tā var ne tikai cīnīties ar ārējiem traucēkļiem, bet arī svinēt uzvaru pār sevi, piemēram, ar gribasspēku atmest smēķēšanu.

17. un 18. septembrī veiksme uzsmaidīs, ja Jaunava pati čakli strādās. Viņa saņems tieši to, ko pelnījusi, bet ne vairāk.

2. MEŽĀZIS

Mežāža veiksme būs līdzīga Jaunavas panākumiem, jo darbosies tie paši aspekti. Jupiters, Plūtons un Saturns ir viņu zīmē un attiecas pret Sauli viņu dzimšanas horoskopā. Tas turpinās ilgi, gandrīz gadu.

Bet šis aspekts nevar visu laiku atnest veiksmi. Saule, ietekmējot Jupitera, Plūtona un Saturna aspektus, radīs situācijas, kas iedarbinās šo lēno planētu darbību.

9. un 10. septembrī trins ar Jupiteru atnesīs Mežāžiem godu un slavu. Viņu rīcība būs atšķirīga un izraisīs dzīvu apkārtējo reakciju. Viņi kļūs ietekmīgāki un cienījamāki.

Ja viņi šajās dienās būs rosīgi, viņu sociālais stāvoklis un materiālais stāvoklis strauji mainīsies.

Bet, ja šīs dienas pavadīs kā parasti, tad nekas daudz nemainīsies, tomēr šajās divās dienās viņi visur radīs prieku, citi viņos ieklausīsies un izrādīs cieņu.14. un 15. septembrī Mežāžu iekšējais spēks kļūs neierobežots. Nav tāda uzdevuma, ar kuru viņi nevar tikt galā. Viņi kardināli pārbūvēs nozīmīgu dzīves pusi, neņemot vērā apstākļus un nedomājot par piesardzību.

Veiksme saistīta ar Saules stāvokli viņu dzimšanas horoskopā: Mežāži veiksmīgi īstenos lielu finansiālu operāciju, atrisinās jautājumu ar nekustamo īpašumu vai kļūs par liela kolektīva līderiem.

17. un 18. septembris Mežāžiem ļaus stabilizēt kādu svarīgu dzīves jomu. Piemēram, ja bija lieli, bet neregulāri ienākumi, nauda pārvērtīsies par ilgtspējīgu un pastāvīgu ienākumu avotu. Vai arī attiecībās, kuras bija apšaubāmas, beidzot radīsies skaidrība.

3. un 4. VĒRSIS UN SKORPIONS

Veiksmes aspekti, par kuriem minējām Jaunavas un Mežāža zīmēm, būs laimīgi arī Vēršiem un Skorpioniem. Viņu veiksme tomēr būs mazāka. Taču viņiem nevajadzēs darīt neko īpašu, lai paveiktos!

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Piecas horoskopa zīmes, kurām SEPTEMBRIS var izvērsties visai depresīvs

Tik skaista mīlestība! Četras horoskopa zīmes SEPTEMBRĪ piedzīvos ko nebijušu

Nauda nāk! Kuras horoskopa zīmes SEPTEMBRĪ kļūs ievērojami turīgākas?

loading...