Sievietes, ŠIEM vīriešiem nekad netērējiet savu laiku!

13-05-2020

Foto – Pixabay

Nekad netērējiet savu laiku tam, kurš ik uz soļa rada drāmu. Kurš nevar dzīvot nedēļu bez skandāla. Kurš pastāvīgi sūdzas, ka visi, kurus viņš agrāk satika, ir briesmīgi slikti, ka visi viņa darbā ir stulbi dīkdieņi – jo viņš neredz, ka problēma ir viņā pašā.

Nekad netērējiet savu laiku kādam, kurš nespēj savaldīt dusmas. Kurš domā, ka visa pasaule ir ķērusies pie ieročiem pret viņu ikreiz, kad piedzīvo mazākās neērtības, jo ir pārliecināts, ka tā griežas ap viņu.

Nekad netērējiet savu laiku kādam, kurš ir pārliecināts, ka viņam vienmēr ir taisnība. Kurš var ar jums strīdēties stundām ilgi, atkārtojot to pašu atkal un atkal, pat ja jūs jau sen esat pierādījusi, ka viņš rīkojas nepareizi. Kurš atsakās atvērt acis uz acīmredzamo, jo viņš nevar atzīt, ka kāds zina vairāk nekā viņš.

Nekad netērējiet savu laiku kādam, kurš ar jums manipulē, liek šaubīties, ko jūs patiešām ziniet un atcerieties. Tāds vīrietis liek būt nedrošai par sevi, it kā neviens no draugiem jūs patiesi nemīlētu, bet tikai liktu just aizkaitinājumu.

Nekad netērējiet savu laiku kādam, kurš uz jums projicē savus kompleksus. Kas jūs apsūdz nodevībā, maldinot aiz muguras. Kurš dusmojas uz to, ka jūs attālināties, kamēr viņš pats to dara. Kas sūdzas saviem draugiem par jums, ka tā ir jūsu vaina.

Nekad netērējiet savu laiku kādam, kurš nevēlas attīstīties. Kurš uzvedas tāpat kā jaunībā, bez pārmaiņu pazīmēm. Vīrietim, kurš ir rupjš un nenobriedis.

Nekad netērējiet laiku kopā ar kādu, ar kuru kopā jūtaties, ka lēnām zaudējat prātu. Kas savij realitāti tā, lai tā sakristu ar viņa vārdiem. Kurš pārraksta vēsturi, lai parādītu sevi labākā gaismā. Kas nespēj tikt galā ar realitāti, jo tad viņam būs jāskatās spogulī un jāatzīst savas problēmas.

Nekad netērējiet laiku tam, kurš paceļ pret jums roku, kad jūs pasakāt, ka beidzot pietiek. Kurš vēro, kā jūs paaugstināt savus standartus, kā jūs izvairāties no viņa toksiskās izturēšanās un vaino jūs par visu. Kurš nespēj saskatīt patieso situāciju, jo ir ieslodzīts paša saindētajā prātā.

Avots: “Brainum”LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Uģis Kuģis: jaunieši rietumu kultūrā pārāk aizraujas ar ārišķīgumu un sasteidz attiecības

Psiholoģisks tests. Kā tu izturies privātās attiecībās?

Ieskaties TABULĀ un atklāj, kāpēc tavas attiecības ir tieši šādas

loading...