Sibīrijas šamaņu gudrības, kas palīdzēs tev dzīvot labāk

09-12-2017

shamanis

Runā, ka liktenis pastāvīgi sūta mums zīmes, taču mēs esam tā iegrimuši savās problēmās, ka pārstājam ievērot apkārtējo pasauli. Bet apkārt ir tik daudz interesanta, vajag tikai vērīgi ielūkoties.

Šajā un nākamajos rakstos apkopoti Sibīrijas šamaņu ieteikumi teju visiem dzīves gadījumiem, kas palīdzēs jums iegūt laimi un harmoniju dvēselē.

1. Kad ejat pa ielu un redzat zemē spalviņu, paceliet to un atnesiet mājās. Varat ielikt vāzītē, piekārt saitītē vai vienkārši kaut kur nolikt. Tas ir spēcīgs talismans, ko jums dāvājušas debesis. Ņemiet vērā šādas garu zīmes.

2. Vāciet upju akmeņus. Tiem piemīt liels spēks un enerģija.

3. Lai barotos no saules enerģijas, nepieciešams, lai šis debesu ķermenis būtu 45 grādu leņķī no horizonta. Jāsaliek kopā abu roku īkšķi un rādītājpirksti, lai izveidotos trijstūris, un caur to jāskatās uz sauli. Tad enerģija jūsu ķermenī ienāks maksimālā daudzumā.

4. Visiem spēkiem centieties palīdzēt citiem. Ja nespējat sniegt prieku, vismaz nekaitējiet citiem.

5. Sargājiet savu dzīvību. Nevajag riskēt līmenī dzīvība-nāve. Nāve var izspēlēt ļaunus jokus.

6. Ejiet uz priekšu un negriezieties atpakaļ. To, kas bijis, atstājiet. Visam, kas noticis, ir sava mācībstunda, visu, kas jums kādreiz bijis vajadzīgs, vajag atlaist.

7. Nopietnas grūtības ir nopietnas, taču tās ir formalitāte. Ir debesis, dažkārt tās aizsedz mākoņi, taču jāpieliek centieni (jāiesēžas lidmašīnā) un aiz šiem mākoņiem tomēr ir tās pašas zilās debesis.

8. Lai tuvinātos sapnim, dažkārt pietiek spert vismaz vienu soli. Nebaidieties no grūtībām, tās vienmēr ir un būs.

9. Galvenajam jūsu tikumiskajam principam ir jābūt atteikumam nodarīt kaitējumu vienalga, lai kas tas arī būtu. Šim principam jūsu dzīvē ir jābūt ļoti stingram: “Es nekad nevienam nenodarīšu kaitējumu”. Padomājiet.

10. Kad jūs kļūsiet par dzīvo būtņu laimes avotu, jūs tapsiet vislaimīgākie. Bet – ja esat kļuvuši par citu ciešanu avotu, jūs pirmais kļūsiet nelaimīgs. Padomājiet.

11. Vismaz stundu dienā veltiet klusumam. Tas jums ir nepieciešams tikpat daudz, cik saskarsme.

12. Māksla mīlēt ir augstākais, kas ir uz zemes. Protiet mīlēt visus, pat savus ienaidniekus.

loading...