Sestdien – retā planēta parāde. Vieni sola pasaules galu, citi – romantiku!

04-07-2020

Sestdien, 4. jūlijā, cilvēci gaida unikāls astronomisks un astroloģisks notikumu – liela tā dēvētā planētu parāde. Sešas planētas izvietosies taisnā līnijā. Šī parādība nav uzskatāma par nozīmīgu no zinātniskā viedokļa, bet piesaista astronomijas cienītāju uzmanību, astrologus un pat sazvērestības teoriju piekritējus.

Zinātnieki: tas nav nekas neparasts!

Par lielo planētu parādi sauc laiku, kad vienā līnijā izvietojas sešas Saules sistēmas planētas – Merkurs, Venera, Zeme, Marss, Jupiters un Saturns. Pastāv arī jēdziens “mazā parāde”, kurā piedalās četras planētas, un “pilnā parāde”, kas nozīmē, ka no vienas puses Saules ir visas astoņas planētas.

Profesionālie zinātnieki neinteresējas par planētu parādēm – no astrofizikas viedokļa šo kosmisko ķermeņu atrašanās vieta

Saules sistēmā nav kaut kas neparasts, kas prasītu papildu izpēti.

Astrologi: Sakiet paldies par pandēmiju un…

Šī nav pirmā planētu parāde 2020. gadā. Janvāra sākumā cilvēce jau pārdzīvojusi mazo “ierindu”. Pēc dažu astrologu domām, tieši tai mums ir jāpateicas par kronvīrusa pandēmiju, kas ar neticamu ātrumu izplatās visā pasaulē un nekādi nevēlas atkāpties. Tāpēc lielo planētu parādi šie eksperti gaida ar bažām, uzskatot, ka jūlija kosmiskais “uzvedums” var radīt daudz nopietnākas sekas visiem mūsu planētas iedzīvotājiem.

Daļa speciālistu uzskata, ka gaidāmā planētu parāde nenesīs neko labu cilvēkiem. Tā var nopietni ietekmēt daudzu zemes iemītnieku dzīvi un likteni. Citi uzstāj, ka dramatizēt nav vērts.

Piemēram, portāla Astro7 astrologi apgalvo, ka zvaigznes sola harmoniskas un labas brīvdienas. Taču dažām zodiaka zīmēm būs jākomunicē ar nepatīkamiem cilvēkiem, lai izvairītos no sastapšanās ar skaudības vai liekulības. Bet mīlas pārņemtos šodien spoži apspīd saule. Mēs spēsim nokārtot attiecības ar savām otrajām pusītēm, un pāros atgriezīsies romantika.

Sazvērestības teorijas atbalstītāji: rīt mēs visi mirsim. Nu, varbūt ne rīt… Bet mirsim.

Šis gads ir atnesis pasaulei daudzus pārbaudījumus – ugunsgrēkus, plūdus, masu nekārtības, spriedzi, un tas viss ir uz pēdējos simt gados lielākās pandēmijas fona. Internetā ir daudz joku par 2020. gadu, bet daži tos par jokiem neuzskata, uzsverot, ka šis gads ir vismaz noteicošais cilvēces izdzīvošanai, kā maksimums – pēdējais pirms pasaules gala.

Šīs teorijas atbalstītāji uz gaidāmo planētu parādi liek īpašus “cerību”, apgalvojot, ka var parādīties vēl viens jauns, agresīvs vīruss, kurš noteikti iznīcinās katru dzīvo radījumu, kas dzīvo uz mūsu planētas. Vai arī notiks nopietns konflikts starp valstīm, kas pāraugs trešajā pasaules karā. Vai aktivizēsies vulkāni… Kopumā ir daudz versiju, bet reāli pārliecinošu faktu, protams, nav.Secinājums: tikai bez panikas!

Tomēr būsim atklāti – šī nav pirmā un arī ne pēdējā lielā planētu parāde. Līdz šim šī tipa planētu parāde notika 1982. gadā, bet nākamā gaidāmā 2161. un 2492. gadā. Tāpēc nav jākrīt panikā un jāmetas galējībās; zinātnes nostāja šajā ziņā ir viennozīmīga – speciālisti uzsver, ka planētu stāvoklis nesniedz nekādu nozīmīgu ietekmi uz zemes ikdienas dzīvi.

Gravitācijas novirzes nav, tāpēc šādus momentus izceļ tikai to vizuāli iespaidīgs raksturs. Cilvēku šī kosmiskā norise arī nevar ietekmēt. No tā ir vērts izdarīt viennozīmīgu secinājumu: planētu parāde ir ļoti skaista un iespaidīga parādība. Bet ne vairāk.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Šīs horoskopa zīmes sargā senču karma

Pilnmēness un Mēness aptumsums Mežāža zīmē – jau sestdien. Kas jādara, lai veiktos?

Nav nesaderīgu pāru, bet ir… Četri vēlamie un četri nevēlami laulības veidi

loading...