Seši maģiski paņēmieni, kā atvairīt negatīvu ietekmi un enerģētiku

12-05-2019

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Ja jūtat, ka uz jums cenšas negatīvi iedarboties, lieciet lietā bioenerģētiskās aizsardzības paņēmienus.

1. Tiekoties ar nelabvēli, sakrustojiet rokas un kājas. Līdz ar to jūs noslēgsiet biolauka kontūru.

2. “Spogulis”. Iedomājieties, ka starp jums un nelabvēli atrodas spoguļveida siena, kura ar atstarojošo pusi vērsta pret jūsu pretinieku. Varat arī iztēloties, ka jūs sargā spoguļveida kupols.

3. Domās ieejiet mirdzošā zelta lodē. Grieziet to ap savu asi — arvien ātrāk un ātrāk! Tās iekšienē jūs esat aizsargāti.

4. “Prožektors”. Raidiet no savas “trešās acs” apvidus (starp uzacīm) žilbinošu staru kūli uz pretinieka “trešo aci”.

5. Iztēlojieties, ka izgaistat telpā, kļūstot neredzams agresoram. Paņēmiens, kas labi noderēs sabiedriskajā transportā un uz ielas. Domās saplūstiet ar apkārtnes fonu — ar automobiļa sēdekli, sienu, koku…

6. Indijā ājurvēdas medicīna ofi ciāli atzīta par līdzvērtīgu eiropiešu medicīnai, ājurvēdu māca speciālās universitātēs. Īpašu nozīmi ājurvēdas speciālisti piešķir mantru dziedāšanai. Pareizi darīts.

Franču zinātnieki atklājuši, ka visvairāk dziedātās mantras OM (AOUMMM, OOOMMMM) atkārtošana labvēlīgi iedarbojas uz smadzeņu ritmiem, kā arī stimulē organismu izstrādāt vairākas derīgās vielas, kuras aktivizē nervu, endokrīnās un imūnsistēmas darbību.

loading...

1 Comment

  1. bfass 13.05.2019 at 11:30 - Atbildēt

    Jus vаrаt maksаt par 45% mazак par еlеktroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.do/mklat Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!