Sešas zodiaka zīmes, kuras oktobrī gaida vareni jaunumi

19-09-2019


Tieši oktobrī daudzi izjutīs rudens pārmaiņu vējus. Dzīvē ienāks kaut kas jauns, ko tev dāvā liktenis un par ko sen sapņoji. Interesanti, ka katrai horoskopa zīmei šīs pārmaiņas būs atšķirīgas, bet visas kļūs vienādi laimīgas.

Ja dzīve neiepriecina, nevajag to pieņemt kā prognozi visam rudenim, jo viss vēl var mainīties un ne reizi vien. Bet lielākās pārmaiņas sola oktobris. Vari gaidīt darījumu spēju attīstību, jaunas, skaistas attiecības vai spēka avotu.

Visa pozitīvā enerģija pastiprināsies rudens vidū, bet negatīvas ietekmes praktiski nebūs. Tieši tas arī ļauj uzskatīt oktobrī par veiksmīgāko mēnesi katrai zodiaka zīmei. Ja kaut kas nav izdevies citos mēnešos, oktobris ļaus gūt panākumus.

Auns
Visbeidzot pēc visām nepatikšanām un bezgalīgiem mēģinājumiem uzlabot savu dzīvi, Auns iegūs tādu iespēju. Svarīgākais, ka neveiksmes it kā dzēsīsies, un atkal varēsi izmēģināt visu to, ko dzīve liedza pavasarī un vasarā.

Gaidāma īsti silta sezona attiecībās, bet tie, kurus nomāc neatbildēta vai zaudēta mīlestība, arī spēs iegūt vēlamo. Attiecības Auniem šajā mēnesī veidosies apbrīnojami viegli un labi.

Pat ja šajā gadā esi jau apdedzinājies un šobrīd nejūties gatavs jautām attiecībām, dzīve lems citādi – par laimi tev.

Dvīņi
Dvīņi atkal uzplauks pēc nesenām neveiksmēm un stresiem. Tagad viss būs pavisam citādāk. Rudens vidus nesīs tavai zīmei galveno – mieru. Un šis miers ietekmēs visu pārējo.

Dienu pēc dienas attiecības uzlabosies, pat tās, kurām jau sen atmeti ar roku un nedomāji par to glābšanu.

Jutīsi sev apkārt mīlestību un tuvinieku rūpes. Ģimenē ienāks jau sen aizmirstā harmonija. Tā spēsi saglabāt sirdij svarīgāko un dārgāko.

Jaunava
Arī Jaunavai oktobris būs skaists mēnesis. Dažas Jaunavas jau kopš bērnības ir pārliecinātas par sevi, kamēr citas pastāvīgi šaubās, domā, mēģina uzminēt un beigās tāpat atstāj visu, kā ir. Un gadiem ilgi nesadūšojas paņemt to, ko pati dzīve nolikusi pie viņu kājām.

Tieši tādiem zīmes pārstāvjiem oktobris būs ideāls laiks, sniedzot skaidru sapratni, kā ātri un vienkārši panākt vēlamo. Tu nebaidīsies no riska, tāpēc viss izdosies!

Vērsis
2019. gada neapšaubāmais atklājums – tava zīme. Parasti neviens nešaubās par tavām spējām un neatlaidību, bet bieži nespēj sasniegt augstākās virsotnes, jo reizēm vajadzīga arī viltība, kas Vērsim nav raksturīga. Bet šis gads tev atvēra iepriekš slēgtās durvis.

Varēsi iet un bez grūtībām saņemt to, kas tev pilntiesīgi pienākas. Un neviens nespēs tev traucēt. Ideāls laiks, lai pārbaudītu sevi, parādītu labākā gaismā un sākt dzīvot pavisam jaunā līmenī.

Vēzis
Rudens vidū spēsi mainīt daudzas, praktiski visas lietas. Pat ja tas, kas tevi neapmierina, ir tikai un vienīgi tavu paša kļūdu un lēmumu rezultāts.

Var ne tikai vērst par labu dažus notikumus, bet arī veidot dzīvi tā, kā tu jau sen gribēji.

Ceļš ved no neveiksmēm uz lielu laimi. Oktobrī viss būs tik viegli, it kā tu pats būtu savas dzīves pavēlnieks. Un tā arī būs.

Avots: “Brainum”

loading...