Sešas pazīmes, kas liecina: tavam bērnam piemīt neparastas spējas!

19-06-2018

berns_magija


Bērnu audzināšana prasa pastāvīgu uzmanību un daudz enerģijas. Viss kļūst vēl sarežģītāk, ja tavs lolojums ir “īpašs” un garīgi apdāvināts. Jābūt gatavam, ka apdāvināta bērna audzināšanā sastapsies ar zināmām problēmām. Lūk, kādas pazīmes ezoteriķi uzskata par neparastas apdāvinātas apliecinājumu.

1. Bērns redz spilgtus sapņus
Ezoteriski apdāvinātiem cilvēkiem vienmēr ir interesantas atmiņas par sapņos redzēto un izjusto. Staigāšana miegā arī piederot pie norādēm uz maģiskām spējām.

Bērns bieži mostas naktī pārāk dzīvīgu sapņu dēļ? Vai bērns atstāsta sapņoto?

Cilvēkam ar īpašām spējām jau bērnībā raksturīgi intensīvi un arī biedējoši sapņi. Pieraksti šo pieredzi un pievērs uzmanību bērna sapņiem.

2. Bērns intuitīvi vērš rokas pret salauztām lietām vai slimām radībām, lai tās salabotu vai izdziedinātu.
Dziedināšana pēc būtības projicē maģisko enerģiju uz mērķi, mainot tā spēka lauku. Attiecīgi dziedināšanās mijiedarbojas ar enerģētisko stāvokli.

Tavs bērns instinktīvi pastiepj rokas pret slimiem augiem? Vai arī tas notiek ar salauztām lietām, lai tās salabotu vai “pārlādētu”.

Bērni, kas tā rīkojas, patiesībā cenšas projicēt savu maģisko enerģiju.

3. Bērnam ir “iztēloti” draugi
Mums visapkārt ir gari, gribam to vai ne, uzskata ezoteriķi. Bērni ar īpašām spējām var ar tiem sazināties.

Tavam bērnam ir īpaši, iztēloti draugi? Vai viņi piedalās gan sapņos, gan reālajā dzīvē?

Šie “draugi” patiesībā ir garīgas būtnes, kas izraudzījušās tavu bērnu. Vairākums garu izraugās jūtīgākos cilvēkus, lai tie nodotu viņu vēstījumu vai izpildītu kādu uzdevumu. Tā kā bērni nespēj vecākiem izskaidrot, ko tieši viņi redz, viņi parasti tos dēvē par “draugiem”.

4. Bērnam nepatīk lieli pūļi
Ar maģiskām spējām apveltīti bērni parasti piedzimst par empātiem. Kas ir empāts? Kā uzsakta ezoteriķi, tie ir cilvēki, kuri jūtīgi uztver citu sajūtas un emocijas.

Vai tavs bērns izvairās no vietām, kur ir daudz cilvēku? Viņam var sākt sāpēt un reibt galva, viņš var izjust pat fiziskas sāpes, ja ir empāts.

5. Bērns sarunājas ar kokiem un augiem
Koki, augi, ziedi ir dzīvi organismi. Viņi sazinās un mijiedarbojas ar savu vidi dažādos, mums neredzamos veidos.

Bērns sarunājas ar rozēm un apskauj kokus? Mācies no viņa! Koki un augi jūt mūsu mīlestību. Tā ir ļoti svarīga aļķīmijas mācībstunda. Turklāt, kā jau vari iedomāties, varbūt tev piedzimis mazs druīds. Mudini savu mazo brīnumu turpināt sazināties ar augu valsti

6. Bērns instinktīvi saprot garīgas mācības, nepieliekot nekādas pūles

Galveno garīgo līderu un seno filozofu mācībām ir kaut kas kopīgs. To mācību dziļā jēga ir acīmredzama tikai garīgi apdāvinātiem cilvēkiem.

Tavam bērnam patīk lasīt Konfūciju, Bībeli, Vēdas? Patīk filozofija un prātošana par seno filozofu idejām? Ja bērns apspriež ar tevi reliģijas un seno mācību jēgu, viņš ir īpašs!

Avots: Esotericblog

loading...