Sešas horoskopa zīmes var ar nepacietību gaidīt NOVEMBRI. Viņiem ļoti veiksies!

12-10-2020

Sešas horoskopa zīmes vairāk nekā gatavas un pelnījušas, lai viņu sapņi piepildītos. Tie ir Auni, Dvīņi un Jaunavas. Viņi visu rudeni cietuši no grūtībām īstenot sapņus, jo viņu valdošās planētas bija retrogrādas.Šīs horoskopa zīmes bija ierobežotas, nevarēja doties uz priekšu, lai arī viņiem tieši tāpat kā pārējiem bija savi sapņi, plāni un vēlmes, bet, kamēr citi iemiesoja tos dzīvē, trīs zīmēm kaut ko panākt bija grūti.

Daži dusmojās; gudrākie izmantoja pauzi, lai rūpīgi apdomātu savu sapni un to, kā to īstenot.

Droši vien ir godīgi, ka novembrī daudzi viņu sapņi piepildīsies.

Dvīņi

Dvīņiem būs sapnis, kas saistīts ar darbu – viņus pieņems darbā, viņi veiksmīgi izies pārbaudes laiku, atradīs piepelnīšanās iespējas, strādās pie tā projekta, par kuru sapņojuši.

Piepildīsies arī vēlmes saistībā ar veselības uzlabošanu – izdosies saņemt ceļazīmi uz sanatoriju, doties uz pieņemšanu pie zināma ārsta. Un beidzot būs sapņi, kas saistīti ar dzīvniekiem: parādīsies dzīvnieks, atradīsies pazudušais dzīvnieks,

Dvīņi ar savu četrkājaino draugu dosies uz izstādi.

Jaunava

Jaunavai ir kāds sapnis, kas saistīts ar tuvo apkārtni, mācībām, ceļojumu vai dokumentiem. Viņi iepazīsies ar interesantiem cilvēkiem, tiksies ar tiem, kurus jau sen gribējuši redzēt, saņems vajadzīgos dokumentus, atradīs laiku, lai apsēstos pie raksta vai grāmatas, apmeklēt meistarklases vai pierakstīties kursos, kas viņus interesē.

Auns

Auni sāks darīt to, ko plānojuši jau no rudens sākuma. Tas var būt jebkas, atkarīgs no konkrēta Auna: viņi apņēmīgi virzīsies uz priekšu biznesā, iegādāsies abonementu sporta zālē, izstāstīs nelabvēļiem visu, ko domā, uzvarēs ienaidniekus, nopelnīs kaudzi naudas un veiks citus varoņdarbus.

Lauva un Skorpions

10. novembrī piepildīsies Lauvu un Skorpionu sapņi. Neptūna trins pret Sauli Skorpionā paplašinās realitātes robežas spēcīgiem un pašpietiekamiem šo zīmju pārstāvjiem. Jo labāk viņi sevi dzird un saprot, ko vēlas, jo vairāk iespēju, ka vēlmes piepildīsies. Jo šajā dienā neiespējamais kļūs iespējams.

Taču, ja nezināt, ko meklējat, iespēju okeānā ir iespējams apmaldīties: vārdu sakot, šajā dienā tiks novāktas ne tikai ierobežojošās barjeras, bet arī mainīsies apstākļi.

Bet galvenie Skorpionu sapņi sāks piepildīties pēc 15. novembra. Tas notiks tāpēc, ka šajā dienā saņemsiet labus jaunumus, kas nozīmēs lielas pārmaiņas un svarīgus notikumus pasaulē vispār un Skorpiona dzīvē konkrēti.

Mežāzis
Pēdējā veiksmes diena novembrī būs 19. datums, kad Mēness ar Jupiteru un Plūtonu piepildīs Mežāzu sapņus. Visvairāk veiksies tiem Mežāžiem, kuru sapņi ir saistīti ar jaunu perspektīvu atrašanu pašrealizācijai – iespēja doties uz ārzemēm strādāt vai mācīties, kļūt par veiksmīgu politiķi vai mediju personību, iegūt daudz naudas, ko var tērēt sev.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Spēka horoskops. Kuras zodiaka zīmes ir stiprākās un izturīgākās?

Spītnieku (savaldīšanas) horoskops. Kuras ir ietiepīgākās zodiaka zīmes pēc dzimšanas gada?

Fenšui horoskops pēc dzimšanas datuma. Sena, precīza sevis iepazīšanas prakse!

loading...