Sešas horoskopa zīmes, kuras šogad beidzot kļūs laimīgas!

16-04-2018

2018-horoskop


2018. gadā jau aizvadīti pirmie mēneši, un esam sajutuši vispārējās tendences. Astrologi tomēr uzsver, ka šajā gadījumā pirmie iespaidi var būt mānīgi, un izceļ sešas horoskopa zīmes, kurām planētas joprojām sola visai rožainu nākotni tieši šogad!

Ja esi starp šīm zīmēm, bet šķiet, ka “laimīgā prognoze” tādi māņi un pesteļi vien ir, astrologi iesaka apbruņoties ar smaidu, pacietību un labu garastāvokli – gads nupat tikai iesācies, pārsteigumi vēl priekšā

Jaunava (23. augusts — 22. septembris)
Iepriekšējā gadā Jaunavai nācās piedalīties dažādās cīņās, pieņemt izaicinājumus un konfrontācijas. Bet no tā bija arī liels ieguvums – tu beidzot apzinies, kā tavs noskaņojums un attieksme ietekmē vispārējo labsajūtu, veiksmi, labklājību un stabilitāti. Tu pēkšņi aptvēri, ka vairs neredzi ierastos orientierus, tāpēc nepieciešams sevi itin kā radīt no jauna!

Šogad atradīsi atbildes uz daudziem jautājumiem, un tev izdosies atbrīvoties no negatīvajiem uzskatiem, kas tevi līdz šim ierobežoja. Jaunas iepazīšanās, jaunu vietu apmeklēšana, pašu drosmīgāko ideju īstenošanās – Jaunava ir to pelnījusi!

Vēzis (21. jūnijs — 22. jūlijs)
Tu esi labs cilvēks, līdzjūtīgs un saprotošs. Un tu jau to pierādīji iepriekšējā gadā. Tai pašā laikā tava tieksme aizsargāties pret pasauli dara tevi viegli ievainojamu un pat nepieklājīgu. 2018. gadā tev ir visas iespējas ņemt Fortūnas ratu savās rokās un visai pasaulei parādīt, cik patiesībā esi spēcīgs!

Tu sevī atklāsi spēcīgas līdera iezīmes un talantus vadīt procesus, kādus pat iedomāties nevarēji. Tu kļūsi organizētāks un jutīsies stabilāk.

Turklāt, ka saglabāsi gaišu skatu un cieši apņemsies cīnīties par pilnīgu neatkarību, saviem uzskatiem un tiesībām, tu satiksi kādu, kas domā tāpat kā tu, iegūstot uzticamu partneri un cīņu biedru.

Vērsis (20. aprīlis — 20. maijs)
Aizvadītajā gadā Vēršiem bija daudz problēmu ar neatrisinātām dusmām, naidu un trauksmi. Šogad Vērsim izdosies to visu sakārtot un pacelties pāri visiem aizvainojumiem. Slēptās dusmas vienkārši izgaisīs!

Tu kļūsi atbildīgāks un spēsi koncentrēties, neļaujot emocionāliem uzliesmojumiem iznīcināt tavu dzīvi.
Ja tev izdosies pilnībā atbrīvoties no negatīvā uzstādījuma, atradīsi mieru un gudrību.Dvīņi (21. maijs — 20. jūnijs)
Iepriekšējais gads Dvīņu zīmē dzimušajiem bija ļoti labvēlīgs, bet 2018. gads būs vēl labāks! Vai tu jau to sajūti? Personīgie panākumi ietekmēs visas dzīves jomas. Saulīte iespīdēs arī privātajā dzīvē.

Tev būs tik daudz laika, cik nepieciešams, bet tas jāizmanto gudri. Atdzīvini senos sapņus un atmodini savu iekšējo bērnu!

Ceļo, apmeklē jaunas vietas, iepazīsties ar cilvēkiem un vienkārši dari to, kas tev visvairāk patīk.

Citi cilvēki var mēģināt izjaukt tavu ideālo līdzsvaru, tāpēc tev jāizvairās no negatīvi noskaņotu ļaužu sabiedrības.

Strēlnieks (22. novembris — 21. decembris)
Pagājušajā gadā notika pārmaiņas, kuras nebiji gaidījis, un tās izraisīja zināmu nenoteiktības un nepārliecinātības sajūtu. Tu juti, ka atradies kaut kādā pastāvīgā pārejas stāvoklī, un sāki 2018. gadu ar maldīgu pārliecību, ka nespēj neko uzsākt, nemaz nerunājot par pabeigšanu. Bet tā nav taisnība.

Šogad beidzot spēsi atrast savu vietu šai pasaulē, kas tevi pilnībā apmierinās. Tas var būt jauns darbs vai jauna, romantiska iepazīšanās.

Svari (23. septembris – 21. novembris)
Pagājušais gads, jāpiekrīt, tev bija visai neizdevies, bet tu drosmīgi cīnījies pret grūtībām un pieņēmi svarīgus lēmumus. Šogad pienācis laiks nosvinēt panākumus.

Viss noteikti mainīsies uz labo pusi, un tu novērtēsi un priecāsies par cilvēkiem blakus. Tu spēsi izveidot spēcīgas saites dažādās sabiedriskajās aprindās, un tas tev ļoti nāks par labu!

loading...

1 Comment

  1. Arvīds 16.04.2018 at 10:35 - Atbildēt

    Laimi ir jāmeklē nevis horoskopos, bet gan sadraudzībā ar Dievu.