Septiņu paaudžu spēks: kāpēc jāzina savu senču vēsture?

24-01-2023

Ja cilvēkam ir sliktas attiecības ar vecākiem vai vecvecākiem, tiek bloķēta senču enerģijas plūsma. Aizvainojums, dusmas, naids ne tikai neļauj izmantot ģimenes spēku, bet arī pārvērš to negatīvā un destruktīvā enerģijā, uzskata ezoteriķi.

Jūs varat saņemt savu radinieku atbalstu, svētību savu vislielāko vēlmju piepildīšanai. Viss ir jūsu rokās…

Vai jūs zināt, kas bija jūsu senči? Kādi bija viņu vārdi un kāds liktenis viņus piemeklēja? Ja jums tagad būtu jāaizpilda dzimtas koks, cik paaudzes jūs atcerētos?

Prakse rāda, ka 90% cilvēku gandrīz neatceras savu vecvecvecāku vārdus un, diemžēl, maz ko var pastāstīt par viņu dzīvi. Bet ideālā gadījumā vajadzētu zināt savus senčus līdz septītajai pakāpei!

Tradīcija pazīt un godināt savus senčus bija labi zināma iepriekšējām paaudzēm, bet mūsdienās daudzi to aizmirsuši. Esam zaudējuši izpratni par to, kāpēc un kādam nolūkam jāzina senču vēsture, tāpēc esam pilnībā zaudējuši interesi par savām saknēm. Bet no tā ir atkarīga mūsu dzīve!

Tas nav velti, ka ģimenes atmiņas ir ierakstītas dzimtas kokā. Stumbrs simbolizē mūs, lapas – mūsu bērnus, bet saknes – mūsu senčus.Tagad iedomājieties, ka esat izaudzinājis lielu un veselīgu pēcnācēju, un jūsu koks izskatās spēcīgs un varens. Bet jūs gandrīz neko nezināt par senčiem un nekad neesat par tiem interesējies. Kādas saknes būtu šādam kokam? Vājas, mazas, nedzīvas.

Tās nespēs noturēt koku zemē un aizsargāt to no sliktiem laikapstākļiem viesuļvētras gadījumā. Tieši tas pats notiek arī dzīvē.

Ja cilvēks neinteresējas par pagātni un nesaprot, kāpēc viņam jāzina savi senči, viņš zaudē ģimenes palīdzību un atbalstu – spēku, kas dažkārt glābj veselas dzīves!

Taču ar zināšanām vien nepietiek. Ja dzīvē ir bijušas sliktas attiecības ar vecākiem vai vecvecākiem, šī ir vieta, kur ir bloķēta vispārējās enerģijas plūsma.

Aizvainojums, dusmas, naids ne tikai bloķē klana spēku kā enerģijas avotu, bet arī pārvērš šo spēku par negatīvu un destruktīvu ietekmi. Jūs noteikti esat dzirdējuši par ģimenes lāstiem? Tāpēc ir tik svarīgi nodibināt attiecības ar radiniekiem, ja viņi vēl ir dzīvi, vai piedot viņiem, ja viņi ir miruši.

Taču tas nav vienīgais iemesls, lai iepazītu savus senčus un uzturētu ar viņiem labas attiecības (pat ja viņi ir miruši, domājot labas domas par viņiem, tiek izveidots senču kanāls, caur kuru viņi mūs uzlādē).

Cilvēka septiņas paaudzes simbolizē septiņus enerģijas centrus – čakras. Katra paaudze veido noteiktus mūsu dzīves aspektus.Pirmā paaudze (es).

Otrā paaudze (vecāki – 2 cilvēki) – veido ķermeni, veselību, nodod ģimenes kodus.

Trešā paaudze (vecvecāki – 4 cilvēki) – atbild par intelektu, spējām, talantiem.

Ceturtā paaudze (vecvecvecāki – 8 cilvēki) – harmonijas, dzīvesprieka un materiālās labklājības
uzturētāji.

Piektā paaudze (vecvecāku vecvecāki – 16 cilvēki) – tā ir atbildīga par drošību dzīvē.

Sestā paaudze (vectēvi un vecvecāki – 32 cilvēki) – nodrošina saikni ar tradīcijām. Sestās paaudzes 32
cilvēki simbolizē 32 zobus, kur katrs zobs ir saistīts ar katru priekšteci. Ja jums ir problemātiski
zobi, ir vērts veidot attiecības ar senčiem, lai tos atjaunotu.

Septītā paaudze (vecvecvecāki – 64 cilvēki) ir atbildība par valsti, pilsētu, māju, kurā dzīvojam.

Ja 64 cilvēkus sadalām pēc skaitļiem, tad iegūstam šādu rezultātu:

6+4 = 10 -˃ 1+0 = 1 – atkal pirmā paaudze. Tā noslēdzas septiņu paaudžu ģimenes aplis.

Lai nodibinātu attiecības ar savu dzimtu, jums vispirms jāzina katra cilvēka vārds, dzīve un liktenis. Un tad mums ir jālasa lūgšanas par katru priekšteci, jālūdzas augstākajam spēkam. Tas ir mūsu rokās, lai saņemtu mūsu ģimenes atbalstu, svētību, lai piepildītu mūsu viskvēlākās vēlmes.

LASIET ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Vai drīkst valkāt cita cilvēka gredzenu? Ezoteriķu viedoklis un senču ticējumi

Straume aiznesīs nepatikšanas, bet nedzer ūdeni no ieplīsušas krūzes! Senču maģija

Horoskopa zīmes, kurās dzimušos aizsargā senču karma

Dzimtas spēks. Kā to izmantot savā labā, iesaka ragana Merilina Kerro

loading...