Septiņi ieradumi, kas neizbēgami novedīs pie nabadzības. + Vēl trīs ieteikumi labklājīgai dzīvei

06-02-2020

Foto – Pixabay

Katram cilvēkam ir patīk kaut kas cits, bet ir vairāki ieradumi, kas burtiski bloķē naudas plūsmu un izraisa nabadzību, uzskata ezoteriķi. Lai beigtos problēmas ar naudu, atbrīvojies no tiem!

Bagātība un nabadzība vienmēr iet roku rokā, tomēr ar nabadzību var veiksmīgi cīnīties.

Psiholoģi un bioenerģētiķi ir vienisprātis, ka viss slēpjas domāšanā un noskaņojumā, kas nereti ir īstie šķēršļi ceļā uz materiālu neatkarību.

Lūk, septiņi ieradumi, no kuriem labāk atbrīvoties!

1. Lieki tēriņi. Nabadzība sākas ar nesaprātīgiem tēriņiem, kurus cilvēks izdara, lai… nomaskētu savu nabadzību. Kredīti dārgiem tālruņiem, automašīnām un citiem luksusa priekšmetiem, kas patiesībā nav īpaši nepieciešami, nolemj pastāvīgām finanšu problēmām.

Izrauties no nabadzības neizdodas, ja nesaskaņosi ienākumus ar izdevumiem un nemeklēsi veidus, kā naudu piesaistīt, nevis izdot.

Tikt galā ar materiālām grūtībām iespējams, ja sāksi pašrealizēties, liekot pie malas mēģinājumus izskatīties bagātam, nevis tādam būt.

2. Atlikšana jeb prokrastinācija. Nabadzība sākas ar svarīgu lietu atlikšanu uz vēlāku laiku un bailēm no neizdošanās.
Neatrisināti uzdevumi traucē personības izaugsmei un attīstībai, tātad neļauj atbrīvoties no naudas problēmām.

Pat ja baidies, nevajag nokārt degunu. Gribasspēka un atbildības audzināšana palīdzēs atklāt savus talantus, kaut ko jaunu iemācīties un tikt pie laba darba.

Prasme risināt sarežģītus uzdevumus šeit un tagad arī palīdz kļūt finansiāli stabilam.

3. Vainīgo meklēšana. Nabadzība iet roku rokā ar skaudību, nereti varam dzirdēt, ka bagātajiem esot vienkārši paveicies. Patiesībā ir pavisam citādi. Katra cilvēka zemapziņa sevi programmē. Ja domas ir destruktīvas, veiksme vienkārši novērsīsies. Atbrīvoties no nabadzības palīdzēs sevis pieņemšana un atteikšanās vainot visā tos, kuriem klājas labi. Tiklīdz pāries niknums uz apkārtējiem, būs vieglāk saprast, kas jādara, lai atrastu ceļu uz labklājību un no tā nenogrieztos.

4. Nesaprātīga taupīšana. Bagāti cilvēki ir taupīgi, tomēr neierobežo sevi it visā. Toties nabadzība ir skopa un neredz atšķirību starp nepieciešamiem un bezjēdzīgiem tēriņiem. Pirkt nožēlojamas kvalitātes preces par minimālo cenu nav patiesa ekonomija.

Tieši pretēji, tādi pirkumi jau drīz vien jānomaina, liekot tērēt lielu naudu par nederīgām lietām. Pirkumiem jābūt racionāliem un kvalitatīviem: preces ar atlaidēm un akcijās, bet labas kvalitātes, kalpos ilgāk, tātad ekonomēs naudu.

5. Žēlums. Rakņāšanās sevī un žēlums pret sevi nekad nepadarīs laimīgu, bet no tāda muļķīga paraduma jātiek vaļā. Kļūt bagātākam neizdosies, tāpēc nedrīkst sevi žēlot tā vietā, lai sakopotu spēkus un atrastu veidu, kā padarīt dzīvi labāku, pārticīgāku un laimīgāku.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...