Septiņi galvenie amuleti, kuriem vajadzētu būt katrā mājoklī

18-11-2023

Foto – Pixabay


Lai tavs mājoklis būtu pasargāts no negatīvās enerģijas, tajā noteikti jābūt lietām, kas tevi no tās pasargās. Negatīvās enerģijas parādīšanās mājoklī var veicināt strīdus, slimības, neveiksmes un pat nāves gadījumus.

Šiem dažiem amuletiem vajadzētu būt katra cilvēka mājās, un tad nekādas grūtības jums nebūs bīstammas.

Labklājības, miera un viesmīlības simbols ir sāls un maize. Katrā mājā vienmēr jābūt šiem produktiem, tad ģimenē nekad nebūs bada, nabadzības un strīdu. Kā labklājības un veiksmes zīmi šos produktus dāvināja mājas iekārtošanas svētkos.

Monētas uzskatīja par bagātības simbolu. Tās glabāja mājā, lai piesaistītu naudas veiksmi un pasargātu sevi no nabadzības. To slepeni lika zem spilvena vai paklāja, un tad tā darbojās ģimenes labā.

Par harmonijas, patiesības un tīrības simbolu uzskatīja spoguli. Šim priekšmetam jāatspoguļo negatīvisms un jāaizsargā ģimene. Tas palīdz uzlabot cilvēka pašvērtējumu un uzlabo garastāvokli. Par šo priekšmetu regulāri jārūpējas un jāpasargā tas no saplīšanas.

Pakavs tiek uzskatīts par aizsardzības, veiksmes un laimes simbolu. To novieto virs durvīm, un tas piesaista labo un pasargā no ļaunā. Pakariniet priekšmetu dažādās vietās, viss ir atkarīgs no tā, ko jūs vairāk vēlaties no dzīves.

Par maģijas, spēka un gudrības simbolu tiek uzskatīta rūna. Tā palīdz cilvēkam pārvarēt dzīves grūtības. To izvēlas atbilstoši savam nodomam vai zodiaka zīmei. Šo priekšmetu var nēsāt līdzi, novietot pie sienas vai paslēpt vietā, kur to neviens neatradīs.

Lelle tiek uzskatīta par seno tradīciju, senču un kultūras simbolu. To glabāja mājās, lai pasargātu ģimeni no ļaunajiem gariem, saglabātu saikni ar senčiem, nodotu visu pieredzi un zināšanas. Šo amuletu var izgatavot pats vai iegādāties suvenīru veikalā. To novieto redzamā vietā un garīgi sazinās ar viņu.

Par enerģijas, kaisles un mīlestības simbolu tiek uzskatīts sarkanais pavediens. Tieši tas palīdzēs uzturēt attiecībās romantiku, vairos jūtas un pievilcību. Šo priekšmetu var novietot uz rokas, kakla vai jostasvietas. To var arī piekārt pie durvīm vai gultas.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kā pareizi izmantot amuletus un talismanus? + Rakstu izlase par aizsardzības maģiju

Piešuj pogu kā amuletu! Vienpadsmit veidi, kā tas darbojas

Spraužamadata pret ļaunu aci: vai šis tautā zināmais amulets tiešām palīdz?

loading...