Septiņi fakti par attiecībām, kuriem daudzi cilvēki atsakās noticēt un pēc tam cieš

11-11-2023

Foto – Pixabay


Attiecības jūs neglābs no vientulības. Ja tu jūties slikti ar sevi, tas, ka tev blakus ir kāds cilvēks, to nenovērsīs, jo tu joprojām būsi pats ar sevi. Jums nevajadzētu sākt attiecības ar kādu citu, bet gan ar sevi.

Daži fakti par attiecībām, kuru pieņemšana atvieglo dzīvi….

1. Ģimeni glābt nav iespējams. Ja attiecības sabrūk, visi mēģinājumi tās glābt ir tikai atlikšana. Jūs tik un tā aiziesiet katrs uz savu pusi. Vai nu viens no viņiem piekritīs paciest, un otram kļūs ērti dzīvot kopā ar viņu. Bet tā vairs nav ģimene.2. Cilvēki pēc laulībām nekļūst sliktāki. Viņi vienmēr tādi ir bijuši, bet attiecību sākumā viņi centās izskatīties labāki. Cilvēki nemainās ne uz labo, ne uz slikto pusi.

Vienkārši vieni atklāj savas spējas un talantus, citi norauj maskas, aiz kurām slēpušies.

3. Bērns neglābs laulību. Ar bērna piedzimšanu pussabrukušās attiecībās situācija tikai pasliktināsies, jo pievienosies nogurums, nervi, miega trūkums un brīvais laiks.

4. Mēģināt spiest uz žēlumu vai sirdsapziņu – muļķīga ideja. Ja cilvēks periodiski kaut ko dara, zinot, ka tas jūs sāpinās, viņam nav mīlestības pret jums, un asaras un ciešanas jūs viņam radīsiet tikai riebumu.

5. Nav tādas lietas kā ideālas attiecības. Katram pārim ir savas problēmas, skandāli un pārpratumi.

6. Krāpšana nav norma. Jūs varbūt neticēsiet, bet ne visi krāpj. Ja jūs piedodat krāpšanu, attaisnojot šādu muļķību, jūs melo paši sev.

7. Tuvi cilvēki. Trīs zelta likumi laimīgām attiecībām ar ģimeni un draugiem

. Attiecības neglābs jūs no vientulības. Ja jūtaties slikti par sevi, kāda cilvēka klātbūtne to nenovērsīs, jo jūs joprojām būsiet jūs. Jums nevajadzētu sākt attiecības ar kādu citu, bet gan ar sevi.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Seši laulības posmi + apmierinātības tests. Kā glābt attiecības, kas sašķobās katrā no tiem?

Tikai viens jautājums, kas stiprinās attiecības ar mīļoto cilvēku

Septiņas karmiskās saiknes pazīmes attiecībās. Un tas nav nekas rožains!

Desmit “indīgi” mīti, kas traucē izbaudīt attiecības. Netici tiem!

Vientulība divatā. Kāpēc paliekam “mirušās” attiecībās?

loading...