Septiņas spītīgākās un lepnākās horoskopa zīmes. Ar viņiem nav viegli!

15-07-2019


Nav nekā nepatīkamāka, kā cilvēks, kas domā, ka viņam vienmēr ir taisnība. Viņš spītīgi paliek pie sava pat tad, kad viņu apber ar pārliecinošiem faktiem, kas pierāda, ka viņš maldās. Iepazīsties ar šo zīmju aprakstu, lai saprastu, kādēļ viņi tā rīkojas.

“Vai nu pēc mana prāta, vai nekā!” – tāds lielākā vai mazākā mērā ir septiņu zodiaka zīmju dzīves kredo.

1. Dvīņi
Dvīņi ir divgalvains monstrs. Viņu problēma ir tikai duālā personība, kad viens Dvīnis ir pārliecināts, ka viņam ir taisnība, bet otrs Dvīnis manāmi svārstās. Turklāt pirmais var apslāpēt otrā balsi. Ja lieta nonāk līdz cīņai par taisnību, tad karavadonis viennozīmīgi būs pirmais Dvīnis. Vienkārši viņš vienmēr uzdod vēlamo par esošo.

2. Vērsis
Neveselīgi stūrgalvīgais raksturs liek Vērsim domāt, ka viņam vienmēr ir taisnība. Tomēr viņam ir veselais saprāts, un retos gadījumos Vērsis pat ir spējīgs atzīt, ka kļūdās, taču tikai pēc tam viņam tiek sniegti neapstrīdami un acīmredzami fakti. Vai arī papildu fakti, kas apstiprina sākotnējos faktus. Vērši ir pārāk neatlaidīgi, lai tik vienkārši atkāptos.

3. Auns
Šīs zīmes pārstāvji neatkāpsies neparko un nekad, pat tad, kad viņiem pašiem jau ir vairāk nekā skaidrs, ka viņi kļūdās. Nesagaidīsi, Auns nepadosies. Lai gan vairākas ietiepīgas zodiaka zīmes var piekāpties pēc kolosāla ārējā spiediena, bet tikai ne Auns. Vieglāk ir atstāt viņu mierā – lai viņš paliek viens ar savu redzes viedokli.

4. Vēzis
Iemesls, kura dēļ Vēzis ir pārliecināts par savu taisnību, ir viņa pārmērīgais jūtīgums, kas neļauj atzīt savas kļūdas. Jo – ja viņš tās atzīs, tad nāksies ilgi atvainoties un bērt uz galvas pelnus. Vēzim tas ir par daudz. Tāpēc viņam ir vieglāk domāt, ka taisnība ir tieši viņam, lai nenonāktu uzmanības centrā ar to, ka viņam nav izrādījusies taisnība.

5. Lauva
Lepnība! Tieši tā liek Lauvam uzskatīt, ka viņa viedoklis ir vienīgais pareizais. Lauva ir spējīgs atzīt, ka viņam nav taisnība mājās, vienatnē, naktī, tumsā, zem segas. Savukārt realitātē tu nekad neredzēsi, kā Lauva paceļ rokas un iesaucas: “Padodos! Tu uzvarēji! Man nav taisnība!”

6. Svari
Lai gan Svariem nav raksturīga pārmērīga stūrgalvība, viņiem tomēr piemīt šī nepatīkamā īpašība, un tā ir jāuztver ļoti nopietni. Kāpēc? Tāpēc, ka Svariem drīzāk tā ir spēle, nevis kas cits. Viņu vēlme manipulēt dažādās situācijās ir tas, kas liek Svariem rīkoties tā, kā viņi uzskata par vajadzīgu un būt pārliecinātiem par savu taisnību.

7. Zivis
Zivis, iespējams, par savu taisnību necīnīsies uz dzīvību un nāvi kā Auni vai Lauvas, taču līdīs no ārā no ādas, lai pierādītu sava viedokļa pareizību. Tas nav stūrgalvības vai lepnības dēļ. Zivis tādā veidā piesaista sev uzmanību. Dažkārt Zivīm šķiet, ka viņas netiek pietiekami sadzirdētas vai ievērotas, un tad viņas zināmos jautājumos sāk sīksti turēties pie savas taisnības vienkārši visiem par spīti.

Avots: “Esotericblog”

loading...