Septiņas SMS, ko gudra sieviete raksta vīrietim, ja attiecībās zūd tonuss

21-11-2023

Foto – Pixabay

Dažām sievietēm vīrieši no darba mājās skrien ātrāk, bet citām sievietēm vīrieši meklē attaisnojumu, lai mājās atgrieztos vēlāk. Viss ir atkarīgs no motivācijas…

Vēstules, kas liks vīrietim vēlēties tikties ar tevi ātrāk un nenovērst uzmanību no svešām lietām…

“Tevi gaida es, šampanietis un rožu ziedlapiņu vanna.”

Dažas sievietes liek vīriešiem ātrāk skriet mājās no darba, bet citas meklē attaisnojumu, lai atnāktu vēlāk.

Viss ir atkarīgs no motivācijas. Ja izredzētais ir pārliecināts, ka mājās viņu gaida dzīvesbiedres pretenzijas un kaudze
darāmo lietu, ir loģiski, kāpēc viņš meklē attaisnojumu, lai sēdētu darbā ilgāk.

Ja vīrietis ir pārliecināts, ka viņa mīļotā pagatavos gardas vakariņas un pat solīs mīlestības un romantikas jūru, tad viņš centīsies visus darbus paveikt agrāk, lai tikai ātrāk ierastos savā mājas “paradīzē”.

“Tik daudz darāmā, bet es domāju tikai par tevi. Tu esi kā vīruss, kas ir ielauzies manā sistēmā.”

Vīrietis ir gandarīts, kad mīļotā parāda savas jūtas. Un humora notis padarīs vēstījumu nevis banālu un dabiskāku.

Koncentrējieties uz vīrieša interesēm, kad veidojat analoģiju. Interesējas par mūziku, salīdziniet viņa stāvokli ar ģitāru bez stīgām, mīl grāmatas – sakiet, ka jūs gaidāt viņu, piemēram, Džordža Mārtina grāmatu “Ziemas vēji”.

“Drīz izveseļojies, un šovakar par tevi parūpēsies medmāsa.”

Svarīgi ne tikai dalīties ar savu mīļoto cilvēku priekos, bet arī atbalstīt viņu grūtajos brīžos. Jūs esat darbā, bet viņš garlaikojas un mokās mājās. Pat ja nav laika, tomēr jāatrod pāris minūtes vienkāršai un īsai ziņai, kas parādīs, ka jūs par viņu domājat un uztraucaties.

“Man tev ir pārsteigums. Interesanti, kā tu reaģēsi…”

Neliela intriga tikai uzmundrinās attiecības. Nav nepieciešams vīrieti iepriekš noskaņot uz pozitīvām vai negatīvām emocijām.

Ļaujiet viņam kavēties neziņā, gaidot pārsteigumu. Svarīgi ir pārsteigt vienam otru, dāvāt spilgtus mirkļus, tāpēc pat tad, ja īsziņā ir neskaidrība par notikumu, pārsteigumam tomēr jābūt patīkamam.“Es tik ļoti ilgojos, ka es vēlos, lai būtu izgudrotas SMS, lai sūtītu īstus skūpstus un apskāvienus”.

Jums nevajadzētu kautrēties runāt par savām jūtām. Ja jums viņa pietrūkst, sūti viņam īsziņu. Tikai ir vērts izvairīties no banālā “man pietrūkst tevis”. Izmantojiet emocijzīmes, alegorijas un parādiet savu iztēli un individualitāti. Viņam būs prieks darba dienas steigā saņemt maiguma un mīlestības piepildītu ziņu.

“Raksti, ja steidzami vajag aprunāties, es atradīšu laiku”.

Gadās, ka nav brīvas minūtes, un darbā ir pilnīgs juceklis. Vīrietis apzinās tavu situāciju, bet joprojām sūta nesaprotamas īsziņas, zvana, lai runātu “par neko”.

Parasti cilvēki dusmojas, reaģējot uz šādu uzvedību, taču, visticamāk, mīļotajam ir nopietns iemesls, ko nevar apspriest divos vārdos, vai arī viņam vienkārši ir vajadzīga tava uzmanība, tāpēc ne laikā un tieši tagad.Šī īsziņa palīdzēs vīrietim saprast, ka jums rūp, ka esat gatava atstāt visas lietas viņa dēļ. Šī ziņa dos attiecībām vairāk nekā neapmierinātību no viņa neizpratnes un apsēstības ar uzmanību. Parasti vīrietim ir vajadzīgi tikai šādi vārdi, lai būtu drošs, ka viņš pamests novārtā.

“Ilgojies? Labi, siltas vakariņas un karsts apskāviens tevi tāpat gaidīs.” “Labi.”

Kad vīrietis kavējas darbā, lielākoties viņš tiks sagaidīts ar pārmetumiem, ka “vakariņas atdzisīs, sabojāsies”.

Pretenzijas nepadarīs attiecības labākas, bet tikai vēl vairāk atsvešinās.

Pēc sievietes konflikta un neapmierinātības nākamreiz nokavēšanās gadījumā viņš vispār nevēlēsies doties mājās.

Šī īsziņa parādīs, ka viņš vienmēr ir laipni gaidīts, ka jūs neesat dusmīga un ļoti atšķiries no neapmierinātām sievām, kas pie katra gadījuma uzmācas saviem laulātajiem.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Krīze attiecībās? Četri gadījumi, kad vērts doties uz pāru terapiju

Vīrietis tavā dzīvē – pārbaudījums vai likteņa dāvana. No kā tas atkarīgs?

Sieviešu “trūkumi”, kas vīriešiem šķiet ļoti pievilcīgi! + Vēl trīs attiecību likumi

loading...