Septiņas pazīmes, ka tu ikdienā saskaries ar ļoti negatīvu enerģētiku

06-12-2019
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Ja tev pazīstama jebkura no šīm septiņām pazīmēm, cilvēki, ar kuriem tu kontaktējies, izstaro negatīvu enerģiju.
Mūsu dzīvē ir daudz gan labā, gan sliktā. Dabiski, mēs gribētu piedzīvot tikai labo un pēc iespējas izvairīties no negatīvām lietām, bet ne vienmēr var aizbēgt no cilvēkiem ar negatīvu enerģētiku.

Lai aizsargātu sevi pret to, svarīgi iemācīties pazīt negatīvas vibrācijas, kas piesārņo pasauli sev apkārt!

Septiņas pazīmes, kas raksturo cilvēkus ar negatīvu enerģiju

1. Viņi pastāvīgi par kaut ko pārdzīvo
Negatīvi cilvēki ir tendēti pārāk raizēties un pārdzīvot, pat tad, ja viss notiek labi. Patiesībā viņi gatavojas lietum un uzvelk plašķīti jau tad, kad saulīte spīd un laiks ir burvīgs!

Labā ziņa ir tā, ka tad, ja tu spēsi saglabāt pozitīvu skatu uz dzīvi, viņi mainīsies tev līdzi. Galu galā mēs visi vēlamies atbalstu un esam to pelnījuši noteiktās situācijās. Tomēr, ja mainīt šos cilvēkus nav iespējams, labāk no viņu sabiedrības izvairīties.

2. Viņi ir pesimisti
Pesimisti ir cilvēki, kuri vienmēr redz tikai dzīves tumšo pusi, risinot pat mazākos un nenozīmīgākos jautājumus, kurus viņi izpūš par milzu problēmām. Reizēm pat rodas iespaids, ka viņi nes visu pasauli uz saviem pleciem. Pozitīvu rezultātu un ienākumu vizualizācija pesimistiem nav iespējama!

3. Viņiem patīk īdēt un žēloties
Negatīvi cilvēki pastāvīgi žēlojas par citiem cilvēkiem, par darbu vai pat par laikapstākļiem! Lieki teikt, ka viņi ir diezgan slikta kompānija, jo, lai cik skaista būtu šī pasaule, viņiem eksistē tikai viņu pašu “problēmas”.

4. Viņi dzīvo maldos
Viņi baidās pamest savu komforta zonu, jo uzskata, ka ārpus tās gaida lielu spiedienu, bīstamas situācijas un neveiksmes. Lūk, kāpēc viņiem nepatīk jaunas vietas, jauni notikumi un jaunas aizraušanās. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka viņi izstaro negatīvas vibrācijas un ierobežotības sajūtu.

5. Pesimistiska attieksme pret panākumiem
Ņemot vērā, ka panākumi lielā mērā atkarīgi no tavas attieksmes pret katru konkrēto pasākumu vai darbu, pozitīvs noskaņojums garantē veiksmi. No otras puses, ja tava attieksme būs negatīva, ir liela iespēja, ka cietīsi neveiksmi.
Negatīvi cilvēki koncentrējas uz neveiksmēm un iztēlojas priekšā gaidošās ciešanas, kas savukārt neļauj ieraudzīt viņu rīcībā esošās bezgalīgās iespējas.

6. Viņi izsūc tavu enerģiju
Negatīvas vibrācijas var stipri nogurdināt. Pavadot laiku ar negatīvi “lādētiem” cilvēkiem, tu, visticamāk, jutīsi emocionālu un fizisku iztukšotību, jo viņi burtiski izsūc tavu enerģiju.

Ja jūti nogurumu un enerģijas izsīkumu pēc tam, kad esi pavadījis laiku kopā ar kādu cilvēku, tā ir droša pazīme, ka šis cilvēks izplata negatīvu enerģiju!

7. Viņiem ir ierobežota dzīves pieredze
Ņemot vērā, ka šie cilvēki reti izjūt aizkustinājumu, skaistuma un kaislības spēku, viņu dzīves pieredze ir visai ierobežota. Viņi nespēj saskatīt dzīves spilgtāko pusi, tāpēc nav pārsteidzoši, ka viņi apmierinās ar to, kas ir viņu komforta zonas ietvaros.

Avots: “Esotericblog”

loading...